Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (Toplam 2 içerisinden)
 • Yazar
  Mesajlar
 • #20537

  Eyja
  Katılımcı

  Rüyamda ilkokulu okuduğum okuldaymışım. O okulda liseden arkadaşlarım vardı. Hepsinin üzerinde elbise ve cübbe vardı. Bunlar bana lisedeki mezuniyeti hatırlattı. Kafamı sola çevirdiğimde yokuş aşağı birinin mezuniyet kıyafetleriyle geldiğini gördüm. ‘bende böyle giyinicem’ diye tutturdum ve oradaki arkadaşlarımdan birini peşime taktım. Babaannemde kalıyormuş ve ikimiz oraya gittik. Elbisemi giyindim. Ayakkabı aradım ama evde bıraktığımı fark ettim. Buzdolabının açıyorum. Midem hassas olduğu için kendime bişeyler hazırlamaak istedim. Peynir kasesinde gördüm ve alırken kaseyi kırdım. Başka bi yiyeceğin üzerine cam kırıntıları gelmiş. Sonra dışarı çıktım eve gitmek için. Ayakkabı alacakmışım ama ondan önce markete gittik. Yine yiyecek bişeyler arıyormuşux. Ararken arkadaşım ayakkabı kısmına gitti. Çeşit çeşit topuklu ayakkabılar vardı ve çoğu siyahtı. Arkadaşım bi tane ayakkabı beğendi. Rengi kırmızıydı. Topuğu minik ve fiyatı 2 liraydı. Ayağıma göre kalıbı küçüktü ve beğenmedim.

  #20547

  Başarılarının önündeki engel 1: başkalarının izinden gitmen 2: başkalarını çok fazla önemsemen 3: kararlarını hırs ile vermen.
  Yoksa ilerlemek için önün açık. Yine böyle bir durumda hatalı kararlar vermen olası. Sonra da istediğim gibi olmadı diyebilirsin.

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (Toplam 2 içerisinden)

Bu başlığa cevap yazabilmek için giriş yapmalısın.