Şu an 1 mesaj görüntüleniyor (Toplam 1 içerisinden)
 • Yazar
  Mesajlar
 • #23144

  Eyja
  Katılımcı

  Bu rüyaları 2 gün üst üste gördüm.
  1) Rüyamda hazırlanıp dışarı çıkmam gerekiyormuş ve normalde giyindiğim lacivert pantolonumu rüyamda da giyindim. Pantolonuma uygun üst arıyordum ve önce elime siyah abiye bluzumu aldım. Giyinip giyinmemekte kararsız kaldım ve sonunda “bunu giyinmek istemiyorum” diyip, diğer siyah kıyafetlerimin üzerine fırlattım. Normalde benim kullandığım dolapta askılı kısmı yok ama rüyamda üst kısmında askılık vardı ve oraya yöneldim. Askılarda bir sürü renkli bluz vardı. Ağırlıklı olarak beyaz, mavi ve krem renginde bluzlar vardı. Ve ben o 3 rengin arasından kırmızı bluz çıkardım. (Oysa ki askılıkta kırmızı bluz yoktu.) yatağa koydum ve bluzu incelemeye başladım. “tam benim tarzıma uygun” dedim.
  Nerede olduğumu bilmiyorum ama aynaya gülümseyerek bakıyordum. Arkadan güneş ışınları vuruyordu yoğun bir şekilde. Üzerimde normalde sahip olduğum fermuarlı kırmızı triko kazağım vardı ama rüyamda fermuarlı kısmın altında 3 tane düğme vardı. Boynumda boynumu saran siyah kolyem vardı ve ters dönmüştü ve onu düzeltiyorum. Kolyemde minik gümüş renkte süsler vardı. Neyse. Fermuarı indiriyorum ve kazağın yakasını düzeltiyorım. İyi görünüyordu. Sonra ilk düğmeyi açtım ama fazla açık olduğu için tekrardan ilikledim ve ilk yaptığım gibi bıraktım üzerimi. Bu işlemler sırasında güneş ışınları arkamdan vurmaya devam ediyordu. Saçlarım da topluydu.
  Aynı yerde yine aynaya bakıyordum ama bu sefer güneş ışınları yoktu. Hafiften karanlık ve kırmızı-mor ağırlıklı loş bir ortam vardı. Benim üzerimde yine kırmızı bluz vardı ama bu sefer sağ omzu açıktı. Galiba omuz kısmı kayıyordu kolumdan ama ben sorun etmedim çünkü böyle iyi durduğunu düşündüm. Aynaya bakarken yine gülümsüyordum.
  2) 6’lı gruplarda kırmızı ve (ya da) pembe dondurma gördüm. Galiba kırmızı olanı ısırıyordum.

  • Bu başlık 1 hafta, 3 gün önce  Eyja tarafından düzenlendi.
Şu an 1 mesaj görüntüleniyor (Toplam 1 içerisinden)

Bu başlığa cevap yazabilmek için giriş yapmalısın.