Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (Toplam 2 içerisinden)
 • Yazar
  Mesajlar
 • #20532

  Eyja
  Katılımcı

  Rüyamda babaannemdeyim. Teyzem ve kızları da oradaymış. Onlar evlerine gitmek için hazırlanıyorum bende yatak odasındayım. Sutyen arıyormuşum. Babaannemin çekmecesini kurcaladığımda her renkte birçok sutyen buldum. Benim bedenime göre de vardı. Bedenimden daha küçükleri de vardı. Birkaçını şekli garipti. Ben sutyen ararken – üzerimde hiçbir şey yok- yatakodasının kapısı açıkmış ilerde amcamlar da varmış. Babaanneme kapıyı kapat diyorum ama hemen kapamıyor. İkinci uyarıyı alınca kapatıyor. Sonra ben diğer çekmeceler kurcaladım ve birçok bere-atkı buldum. Siyah-beyaz, yeşil-beyaz, mavi-beyaz renkte buldum. Bereler benim kafama küçük geliyormuş. Kalıbı darmış yani. Buna rağmen yeşil-beyazı elime aldım. Kafama geçirdim ve olmadı. Sözde o bereler okulda samimi olmadığım arkadaşlarıma aitmiş. Onların kafa ölçülerine uygun berelermiş.
  Sonra kendimi dışarda buldum. Hava serinmiş. Karşımda bir çift vardı. Birbirlerine sarılıp öpüşüyorlarmış. Kızın dudağında kırmızı ruj varmış.

  #20536

  Baba tarafından birileri ile rahatsız edici konular konuşulacak. Kendini kötü hissedebilirsin. Ve bu konuşmaların altından bilmediğin konular çıkacak. Kış aylarında olacak bu muhtemelen veya konuşulan konu kışın gündeme gelen kış aylarıyla bağlantıso olan konular.

Şu an 1 mesaj görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (Toplam 2 içerisinden)

Bu başlığa cevap yazabilmek için giriş yapmalısın.