rüya_terapisi
Rüyanızı Tanımadan Önce

rüya_terapisiRüyanızın altında kabus aramayı bir kenara bırakın. O rüya o gece görüldüyse bir anlamı var, şimdi hep birlikte onu araştıralım. Belki önemsenmeyecek kadar ufak bir günlük telaşedir, belki yarına iyi bir yol göstericidir, belki de geçmişten kalan bir izin dışavurumudur. Her neyse ne, onu zaten çözeceğiz…

Öncelikle rüyam iyi mi kötü mü, bir şey olur mu, başıma ne gelecek derdinden bir kurtulun. İnsanlar onu görmüş, bunu görmüş diye sizinkinin de anlamı o olacak değil. Önce rüyadan kalktığınız anı düşünün. Rüyada ne hissediyordunuz; huzur, mutsuzluk, korku, yorgunluk, endişe, başarı, rahatlama, özgürlük… Bir teması vardı öyle değil mi?

Rüyanızdaki imgeler ne ile alakalı bilezik gördünü diye evlenecek ya da hapse girecek değilsiniz. Bilezik ne yaptı rüyanızda; yere mi düştü, kolunuzda mıydı, hediye mi ettiniz, kayıp mı oldu… Bir şey yaptı sonuçta!

Rüyanızda üzerinizdeki kıyafet hangi mevsime ait, hava nasıldı; ya da siz üşüdünüz mü, kalktığınızda kendinizi üşümüş, terlemiş, bunalmış hissettiniz mi; bir zamanı vardı elbette…

Ve daha fazlası, bazen uzayıp giden film gibi bazen tek bir simge üzerine gördüğünüz o rüyalar bu günden sonra düzene girecek ve gerçek anlamına kavuşacak. O da rahatlayacak, siz de!

Hadi o zaman başlayalım… Rüyanızı yazın, gelsin yorumlar, fikirler, cevaplar! Beyin fırtınası yapalım; bizlerde yorumlarınıza eşlik edelm ve sonunda bir noktaya varalım. Varalım ki ertesi gün gördüğümüz rüya daha kaliteli görünsün gözümüze.

Şimdi sıra görüntü ayarlarını yapmakta!

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın