ruyadameyveyemek

Rüyada Meyve Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Meyve Yediğini Görmek 

Rüya Sahibi:

Merhaba öncelikle rüyalarımızı büyük bir sabırla okuyup yorumladığınız için size çok teşekkür ederim.

Allah sizlerinde gönlūne göre versin inşallah.

Hayat boyu mutlu olun.

Rüyama gelince çok kısa bir anını hatırlıyorum. Rüyamda tanıdığım bir iş adamı bana küçük küçük meyveler vermiş daha önce bende tadını sevip yiyordum ve bitmek üzereydi. Benim iştahlı iştahlı yediğimi görünce bu kez daha fazlasını verdi. Hayır olsun inşallah.

 

Rüya Yorumcusu: 

Amin inşallah :)

İş mi arıyorsunuz ya da iş hayatında veya para getirecek bir konuda kısmetler birikimler elde edeceksiniz.

 

ruyadadeniz-kum-gunes

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Deniz Görmek ?

Rüya Sahibi:

Merhabalar;

Ben dün gece bir rüya gördüm. Adıyaman da okuyorum rüyamda okulumu bulmaya çalışıyordum ama bir türlü bulamıyordum buranın bir ilçesi var kahta diye oranın arabasına bindim okula gitmek için.. Araba biraz ilerledi etrafıma baktım masmavi sonu olmayan denizin içinde tren rayı gibi yol yapmışlardı etrafıma baktım bir sağımda vardı deniz birde solumda.. Sonrasında ben dedim ki yanlış arabaya binmişim beni indirin dedim . Ve birini gördüm rüyamda hafif esmer uzun boylu bir genç gördüm ( rüyada iki farklı yerde karşılaştım bu kişiyle) içimden ne güzel gülümsüyor maşallah çokta yakışıklı diyordum ve rüyamda evlendiğim insan böyle olsa diyordum bir an ( iki karşılaştığım yerde de aynı şeyleri düşünüyordum içimden ).. ve yanlış gelmişim deyip beni indirmelerini istedim ve indim tam o sırada uykumdan uyandım. sabah kalktığımda aklımda denizin o durgun güzel ve masmavi rengi etkilemişti beni ve akşama kadar hiç aklımdan çıkmadı huzur buldum o denizi görünce sanki normal de sudan çok korkan bir insanım ama genellikle böyle temiz okyanus ve denizler görüyorum anlamı nedir teşekkür ederim :)

Rüya Yorumcusu:

Öncelikle denizi çok görüyorsanız sadaka verin bol bol tren görmem önemlidir hayatın yeni evrelerde geçiş sürecinde olduğunu gösterir. Ne mutlu ki hem deniz hem tren yeni bir döneme ilerliyorsunuz önce sadakaları verin sonra kısmetinizi karşılayın çünkü çok yakında!!

 

  • ruyadahastanegormek
ruyada kosk gormek1

Rüyada Köşk Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Köşk Görmek

Rüya Sahibi:

Merhabalar;

Rüyamda bilmediğim bir yerde olduğumu gördüm. Bembeyaz, büyük, ihtişamlı bir köşk gördüm ve ben bu köşkün önünde duruyorum. birden etrafıma bakınıyorum yanımda 2 kişi daha var ama kim olduklarını seçemiyorum. bir kız bir erkek oluyor. daha sonra yere bakıyorum.uçsuz bir deniz görüyorum sular bizim bastığımız yeri çevrelemiş ve bir hizada duruyordu.bastığımız yer iskele gibi evin kapısına kadar gidiyor. evin kapısının önünde de 3 merdiven basamağı vardı. sonra biz eve yürüyoruz içeri giriyoruz.ev baya büyük ama içinde eşya yok. yani terkedilmiş gibi. sonra bi ara ben bu yanımdaki çocukla bi odada oturuyoruz ve ben başımı onun omuzuna yaslamışım. hatırladığım şey o an çok huzurlu hissediyodum.sonra biz evden çıkıyoruz en son da yanımızdaki kız çıkıyor.sonrasını hatırlamıyorum. yorumlarınızı bekliyorum ve şimdiden çok teşekkürler…

 

Rüya Yorumcusu:

Çok istediğiniz kısmete 3 vakit içerisinde yaklaşacaksınız fakat çekimser durursanız o kısmetten olabilirisniz.