ruyada_sayilar

Olacakların Zamanını Rüyada Haber Veren; Hava Olayları, Kıyafet ve Rakamlar

Rüyada kar yağdığını görmekten aklınızda kalan bir kıyafete kadar çok sayıda sinyal rüyanızın gerçekleşeceği tarihi haber verir. Genelde rüya tabirleri kitabı mevsim dışı görülen kar, yağmur gibi olaylara olumsuz baksa da gerçekte doğa olayı bir tarih, zaman hatırlatıcısı olabilir.

Günlük hayatta iş, okul, evlilik gibi bir süreç ile uğraşıp ne zaman olacak diye düşündüğünüz işler varken hele bir de ne zaman olacağına dair garip bir belirsizlik varsa işte rüyalar o aralarda koşa koşa gelir. Kimi zaman kısa kollu bir tişört bazen kazak, ara ara bot, çizme gibi mevsim geçişlerini anlatan esas kıyafetler rüya yorumunda size bir tarih sunar. Anlarsınızki yazın, baharda, kışa kadar bir şey olacak bu durum ile ilgili. Rüyadaki olay ve yaşananlarda yaşanacakların akıbetini anlatan aracılar olacaktır.
Rüyanızda kısa kollu ya da yazın giydiğiniz bir kıyafet, giysiniz aklınızda kalmışsa o kıyafeti kullanmaya başladığınız zamanlar kafanızdaki olayın netleşeceği tarihi size verir. Ayakkabıdan çantaya, şapkadan çoraba kadar hepsi bir sinyal olabilir. Rüyada terlemek, üşümek de tarihi destekleyen aracılardır.
Rüyada mevsimler ve doğa olayları da haberci olabilir. Örneğin kar yağması ya da karda yürümek Ocak-Şubat aylarını temsil edecek, yazlığı, yazı, sıcakları görmek Temmuz-Ağustos’u, hava güzelken yağan yağmur baharı temsil edecektir.
Çoğu kişi rüyasında rakamlar görür. Örneğin alışveriş yapar para verir, üstünü alır; rüyamda 215 liraya birşey aldım diyebilir; bu rakam 2. ayın 15’i, 5. ayın 21i gibi tarihleri anlatıyor olduğu gibi; 2-15 gün arası bir rakamı da temsil edebilir. Genellikle birlikte görülen rüya tarihlerin ne anlama geldiğini bulup söyleyecektir…
Rüyanızı yazın, en doğru yorumu bulalım…
https://www.ruyaterapisi.com/forum/ruya-tabirleri/

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın