snake pattern

Rüyada Yılan Görmek ve Günümüzdeki Yorumu

Eskiden insanların yılanlar ile iç içe yaşadığı düşünüldüğünde rüyalarında da çok sık görmeleri sonucu rüyada yılan görmek düşmana işarettir denilebilse de günümüzde karşılaşması zor ve seyir alanlarında görülen yılanlar için rüyada yılan görmenin anlamı çok daha farklı olmak durumunda.

Rüya Tabirlerini Yaşadığınız Hayata Göre Şekillendirin

Rüya tabirleri ve rüya yorumları denen sözlükler rüya kitapları yıllardır değişmezken insanların yaşam koşulları, düşünceleri ve bilinç altı uyarıları sürekli değişiklik gösteriyor. Yılan rüyası da artık yorum olarak değişmesi, genişlemesi gereken rüyalardan birisi. Rüyasında yılan gören kişi sorulsa kaç kişi çıkar, kaç tanesi yakın bir tarihte görmüştür! Çünkü gün geçtikçe bilinç altımızda yılanla ilgili olan korkular siliniyor. Etrafımızda yeşillik kalmadığı gibi, yılan da kalmıyor. haliyle yılanlar bir yerden çıkıp zarar verecek diye korkulan değil; hayranlık uyandıran güçler haline geldiler. Ee rüyada yılan görmenin anlamı da düşman, düşmana galip gelmenin ötesine geçmeli artık

Yılan Deyince…

Yılanlar gücüyle, boyutları ve üstünlükleri ile bilinen canlılardır. Rüyada görülen yılanlar da bu gücü, ihtişamı temsil etmekteler. Genellikle yılan rüyalarında yılan bir yerde vardır öyle bakar kişi rüyasında onunla bir temasta bulunmaz fakat sabah kalktığında hemen düşmanları olumsuzlukları düşünmeye başlar. Oysa ki ona o yılan bir gücü hatırlatıyor olabilir.

Rüyamda yılan gördüm korktum demektense hazır rüyanızda yılan görmüşken gerçek hayatta gücün nerede gizli gizli durduğunu düşünüp onunla birlik olmaya çalışın derim..

rüyada yılan görmek, rüyada görülen yılan, rüya tabirleri, rüya yorumu, rüya tabir

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın