ruyada yagmur

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüya Sahibi:

Merhaba;

Okul çıkışı arkadaşım ile bize geliyoruz yağmur yağıyor şemsiye yok onun yerine yağmurluk vardı üstümüzde bu sayede az da olsa ıslanmaktan kurtulabildik. Bu arada mahalleden bir erkek arkadaşım kamyonun arkasında oturup bize bakıyordu kamyonda turuncu kasayla doluydu eve geldik dayım bizdeydi arkadaşımla mesajlaşıyorduk atadı odadan çıktım dayım şüphelenip anneme söylemiş oda gelip bana kızdı ikna etmeye çalışıyorudum.

Rüya Yorumcusu:

Yine anneniz ve size kızacak endişeleri.. Sanırım normal hayatta müdahale ediyor ve bu yüzden bilinç altında endişe hakim. bunun yanında turuncu da arkadaşlık ilişkilerinizin sonbaharda iyileşeceğini gösteriyor.

 

Rüya Sahibi:

Evet çok kontrolcü eski erkek arkdaşımı ögrndiginden beri belli etmemeye çalışsada gizliden takibindeyim bunu hissediyrm arkadaşlarımdan hiç kimseyle bir sorunum yok acaba daha mı yakın olacagım yada belki sevdiğimle düzelir herşey :/

 

Rüya Yorumcusu:

Sevdiğinizle değil arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili belki de bu kontrolcü yaklaşımları arkadaşlık ilişkileri ile atlatmanızda fayda olabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın