Ruya tabirleri

Rüyada Verilen İşaretler

Rüyalar işaretler ile doludur. Ve o işaretler o kadar nettir fakat dikkat etmezseniz boşuna bir fırsat kaçmış olabilir. Örneğin rüyanızda tekrarlanan kelimeler, sayılar, verilen tarihler, günler, hava durumu, giysiniz bağıra bağıra alarm verir, fark ederseniz ertesi gün önemli bir fırsatı yakalamanız an meselesidir.

Rüyada bir konuşmalar yapıyor; karşınızdaki kişi ısrarla bir kelime söylüyor olabilir. Bu konuda birebir deneyimim paylaşmak isterim.

Yakın zamanda yapmak istediğim bir iş için şimdi mi sonra mı diye sorup uyudum, rüyamda bir kadın bana birisini anlatıp çok yavaş çok yavaş diyerek o kişiyi şikayet ediyordu. Ben de ona ben çok hızlıyım diye kendimi övüyordum. Aslında ona yardım eden kişi bunu sadece yaranmak amacıyla gönüllü yapıyordu; zorunluluğu yoktu. Sonrasında kendime kızıyor ve niye o kişiyi kötülüyorum kendimi ön plana çıkartıyorum diyordum ve kadına o kişiyi övmeye başlıyordum.

Uyandığımda bunun yorumunu yapmak kolay olmadı. Acaba o iş için yavaş mı hareket etmeliydim hızlı mı? Yavaş ise yavaşlıktan şikayetçiydik, hızlı ise kadının şikayet ettiği yavaşlık aslında şikayet ettiği kişinin ona gönüllü yardım etmesi ama bunu yavaş yapmasıydı. Yani aslında bir fedekarlıktan şikayet ediyordu. Yani burada mağdur olan yavaşlıktı ve bende işimle ilgili süreçte yavaş hareket etmeye karar verdim. Hızlı olmak fikri güzeldi belki ama sırası değildi. Çünkü kadın o sırada benden değil başkasından bahsediyor ben gereksiz yere kendimi anlatıyordum.

Sizin de rüyalarınız böyle işaretler ile dolu fakat yorumlaması zor bir yerde olabilir.
Rüyalarınızı ücretsiz yorumlayan rüya terapisine buradan ulaşın, rüyanızı hemen yazın.

tw

Twitter’dan Takip Edin

fb_icon_325x325

Facebook’tan Takip Edin

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın