ruyada-univertsite-kazanmak

Rüyada Üniversite Kazandığını Görmek

Rüyada Üniversite Kazandığını Görmek

Rüya Sahibi

Rüyamda bir arkadaşımla istanbul’da bir üniversite’yi kuzenim sayesinde kazandığımı gördüm otobüste gidiyorduk bir yerde durduk arkadaşımla indik otelde dolanmaya başladık çok büyük havuzlar vardı uzun ince bir sokak gördüm orda yürümeye başladım birisi bana burdan çıkmam gerektigini söyledi bende hemen çıktım ordan yanımdan geçen insanlar bana çok tuhaf bakıyordu eve gelip siyah ojeni sildim pembe asetonla kırmızı oje sürdüm abdrst alacaktım unuttum oje sürdün birde her rüyamda oldugu gib bu ruyamdada açıktım normalde kapalıyım.

Yorumunuzu bekliyorum

Teşekkür ederim.

 

Rüya Yorumcusu

Ne yapacağınızı bilmediğiniz ve geçici kararlar aldığınız bir dönemdesiniz. Rüyanızda hep başkalarının sizi yönlendirdiği ve zamansız işler yaptığınız fikri hakim. zannımca amacınıza varmak için daha net kararlar vermeli ve kendi fikirlerinizi yaşamaya çalışmalısınız..

 

Rüya Sahibi

Evet öyle bir sorunum var eski erkek arkadaşımı hep bu başkalarının söylemesinden de kaybettim hayatımın her döneminde de her söylenene çok çabuk inanan biri oldum buna artık son vermek adına bir çok kişiyi hayatımdanda çıkartıp belli insanlarla belli bir sınırda görüşüyorum inşallah bu sürecide atlatıcam.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın