ruyada-tren-gormek

Rüyada Trene Binmek

Rüya: Trene Binmek ve Trenden İnmek

Merhaba
Rüyamda trende gidiyorum. Durağı geçiyorum diye bir an endişeleniyorum ve tam inecekken valizimi almadığımı hatırlıyorum. Dönüp valizimi alıyorum ve bir sonraki istasyonda iniyorum. Şimdi daha uzun yürüyeceğim ama olsun diyorum. Sanki altı balçık, çamur olan bir yerden geçiyorum.

Geçerken orada bir adam var ve zarar verecek diye korkuyorum.Bir eve giriyorum.Elimde boş bir yoğurt kasesi var sanırım. Şimdi gelip sana kızar bu adam bunu at diyor bir kadın.

Bende onu poşete koyup kapıya asıyorum. O adam hiçbir şey yapamaz diyorum.
Teşekkürler.

Yorum

Değişik rüyalardan birisidir tren. Hayatınızla ilgili aşama atlama zamanlarınızda görülür ki siz de biz aşamadan geçiyor bir üst basamağa çıkıyorsunuz ruhsal açıdan.

Bu aşama için geçmiş birikimleriniz sizi daha fazla zahmet vermeye itiyor. Yani geçmişten kalan bazı olaylar sebebiyle daha çok düşünüyor, uğraşıyor insanları kıramadığınız için kendi zamanınızdan feragat ediyorsunuz.

Önünüzde yeni bir hayat biçimi var burada da bazı kişiler sizi yıldırmaya vazgeçirmeye çalışacak bu sebeple siz bazı isteklerinizi askıya alacaksınız ama bu yeni hayatı yaşamaktan vazgeçmiyor devam ediyorsunuz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın