ruyada_tabut

Tabut İle İlgili Rüyalar

Rüyada tabut görmek sizi ne kadar korkutup içinizi sıksa da o tabutlar ev, arsa, toprak, mülk hakkı gibi insanların bedenlerine yer sağlayan araçlara yorulmalıdır. Rüyamda tabutun içerisinde birisi vardı diyorsanız; o mülkün paylaşımı ile ilgili önemli aşamalar gerçekleşiyor demektir.

İnsanlar rüyada ölü görmek konusunda çok sayıda rüyasını anlatabilir hatta rüyada ölü ile konuşmak, sarılmak, dokunmak gibi hislerden de bahsedebilir. Fakat tabut rüyasını pek kimse görmez, nadir rüyalar arasında zaman zaman görülebilmektedirler.

Rüyada tabut veya tabutlar gördüyseniz o sıralar bir hak miras bölümü yaşanıyor mu bakın! Tabutun içinde olarak gördükleriniz hakkını aldı mı; siz tabuta dışarıdan bakıyorsanız size ya da ailenize maddi bir haksızlık yapılıyor mu? Evlenen çocuklarına ev almış ya da ev alması için para yardımı yapmış ailelerin bekar çocuklarından bu tür rüyaları çok fazla dinlemişimdir. Çünkü onun hakkı henüz verilmemiş ya da ona bir şey kalmamıştır. Bazende akrabalar arasındaki mal mülk davaları rüyalarda kendisini bu yolla gösterir.

Tabi tabutlar günlük hayatta gerilip korktuğumuz nesneler olduğundan rüyada görülmesi ile yanlış yorumlar akla gelebilir. Rüyada hiç korkmadan tabutu açmak, bakmak, içine girmek gibi eylemler gösterilmesi rüyanın korkulacak bir yorumu olmadığını gösterse de adı tabut olunca mutlaka gün içinde huzursuzluk yaratacaktır.

t1 f1

  • f1
  • t1
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın