ruyada_sigara

Rüyada Sigara Görmek

 • Dede

  Başlatan:  aybikee._

  Dedemi sigara yüzünden kaybedeli 1,5 sene kadar oluyor ve ben 1,5 sene boyunca onu hiç rüyamda görmemiştim kötde dedemin sürekli yattığı bi koltuk vardı orda uyuya kalmışım ve şu rüyayı gördüm:
  Dedem ocağın başında bi elinde çay bi elinde sigara oturuyodu yine hızlı hızlı içti sigarasını sigarassının markasını bilmiyorum ben ama sigaranın üstünde marlboro yazıyo ama o marka sigara içmediğini biliyorum arkasındaki divanda annem oturuyo annemin elinde mavi büyük kare bi kutu sigara dolu anne bi versene markasına bakıcam diyorum annem de tam vercekken dayım hayır sen içersin diyo bende gözünüzün önündeyim sadece adına bakıcam diyorum annem veriyo kutuyu adına bakıcam ama göremiyorum güneş vuruyo parlıyo sadece s harfini görebildim
  Daha sonra anneanneme hangi marka sigara içtiğini sordum dedemin ve dediki samsun 216

  Yorum:

  Geçmişte son bulmuş bazı olaylar özellikle aileler arasında olanlar yeniden açığa çıkıyor. bu olayların S harfi ile ilgili mutlaka bir bağlantısı var. Çünkü Sigara ve Samsun S harfli bir şeyi temsil ediyor. Rüyada da ortaya çıkarılmaya çalışılan bu S harfli şey normal hayatta da kendisini gizliyor ve ortalığı karıştıran sorunları yaratan da S harfli olan kişi. Bu kişiyi bulup onun hayırsız etkilerinden kurtulmak için şimdi arkadaşlarınıdan ailenize sülalenize kadar S harfli kişileri bir düşünün. Malbro kelimesine yakın bir okul, iş mahalle varsa bu kişiyi oradan tanıyorsunuz örneğin: Mahmut dayımın eşi, malkara, maaarif sokağı gibi :)

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın