ruyada_sayilar

Rüyada Aşk ve Evlilik Renkleri

Aradığınız aşkı bulmak üzere olduğunuz, bulduğunuz ya da o kişinin evlenilecek kişi olduğunu anlatmak için rüyada renkler sinyal verir. Rüyada aşk ve ilişki başlangıcının rengi ile, teklif ve evlilik rengi farklıdır, bilirseniz böyle zamanlara hazırlıksız yakalanmazsınız…

Rüyanızda üzerinizde kırmızı bir renkte bir kıyafet görüyorsanız aşk ilişkilerinize dikkat edin. O sıralar davranışlarınız ve düşünceleriniz aşık olmaya, aşık olduğunuz kişi ile kıskançlık, paylaşım, karar alma gibi yeni süreçlere geçeceğinizi gösteriyor olabilir. Kırmızı renk o kişinin üzerinde ise o kişi o duygulardadır ve her an aşk için patlamalar yaşabilir.

Evlilik teklifi etmek veya evlilik teklifi almak üzere olduğunuz zamanlarda pembe renk rüyanıza hakim olacaktır. Rüyada görülen pembe renk özeldir ve dikkat edin her an görülen bir renk değildir. Ve nedense genellikle bayanlar görür :) Çünkü bir teklif geldi geliyordur. Böyle durumlarda hazırlıklı olun derim. Pembe renk karşı tarafın üzerinde ise de bilinki o kişi sizin evlilik düşünüp düşünmediğinizi anlamak istiyor ve bu konuda sizden net ışıklar bekliyordur.

Evlenmek isteyen kişiler de sık sık rüyalarında pembe renkler görebilir ama üzerlerinde değil etrafta görüyorlarsa henüz zamanı var demektir. Bazen arkadaşınız olan kişileri rüyada pembe renk kırmızı renk ile görebilirsiniz; böyle zamanlarda rüyada görünen kişi ya da onu çağrıştıran bir tanıdığınızdan evleniyorum ya da aşık oldum haberi alabilirsiniz. Eğer bu haber telefon ile gelecekse kırmızı rengi parmakta oje ile görmeniz mümkün. Başkasından duyacaksanız ruj olarak görünebilir bu renkler.

Nihayetinde kırmızı ve pembe rengin aşk ve evlilik ile olan ilişkisini bilir ve böyle rüyaları rüya terapisine yorumlatırsanız sinyalleri birlikte bulabiliriz..

  • ruyada_evleneceğin_kişi
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın