ruyada_eski,_erkek_arkadas_görmek

Rüyada Ölmüş Kişileri Neden Görüyor Neden Her Zaman Göremiyoruz

Rüyada ölmüş birisini görmek sürekli görülen rüyalardan değildir. Hatta normalde ölü olan o kişiye rüyada da uzak durur, temas kurmaz ve genellikle “bu kişi ölmemiş miydi” diye tereddüte düşeriz. Bu rüyaların aslında çok gizemli bir gerçeği var!

Rüyada ölü kişileri görmek bir değişim dönüşüm döneminin başladığını anlatan önemli rüyalardan birisidir. Ölü kişi ile olan yakınlık durumumuz bu dönemin ne kadar farkında ve yakınında olduğumuzu da anlatacaktır. Genellikle anlatılan rüyalarda rüya sahibi ölmüş kişiye dokunmaz, öpmez ve konuşmaz.Rüyasında gergindir; bu kişi ölü müydü yaşıyor muydu diyerek kafa karışıklığı yaşar. İşte tam da burada hayatındaki dönüşmekte olan süreç ile yüzleşiyordur. Yeni bir dönem diriliyor ve ona bakıyordur. Kişi bu süreci henüz benimsememiş ise ölü olan kişiyle hiçbir temasta bulunmayacaktır. Hatta kaçıyorsa belli ki direnme söz konusu olmuştur.

Rüyada ölü kişinin konuşması, rüya sahibi ile yakınlaşması rüya sahibinin hayatında başlayan yeni döneme artık hazır olduğunu hatta dirilmelerin başladığını gösterir. Kişi böyle rüyalardan uyandığında yorgun ve gergindir. Aslında bu yorgunluk enerjinin yoğun kişinin önemli bir zaman diliminde olduğunun göstergesidir. Eğer rüya sahibi yorumu doğru yapar ise rüyadan kalktığında hayatı ile ilgili doğru seçimleri daha hızlı görüp üzerine gidebilir. Rüyasındaki ölü kişi ona bazı sırları da vermiş, işaret etmiş olabilir.

Örnek bir rüyada rüya sahibi ölü olan kişiyi aslında çok sevdiği halde rüyasında ondan uzak durduğunu ve çok da sevmediğini düşünür. Ölü olan kişi yatakta uzanıp dik dik ona bakıyordur rüya sahibi gerginleşip rüyadan kaçmak ister. Fakat yatan o kişiye bir şekilde iyilik yapmak durumundadır bir şeyler anlatır. Ölü kesinlikle konuşmaz arkasını döner. Ve rüyayı göre uyanır. Bu rüyada kişinin bir dönüşme fırsatı ile karşı karşıya kaldığını fakat kararsızlık, korku ve karamsarlık yüzünden harekete dökülemediği anlatılır. Kişi bu tavrını sürdürdüğü için bu dönemi elinden kaçıracak ve istemediği bir hayatın içinde hapis kalacaktır…

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın