ruyada ölüm

Rüyada Ölen Anneyi Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Ölen Anneyi Görmek 

Rüya Sahibi:

Merhaba,
Ben 4 yıldır yani annem öldüğünden beri rüyamda annemi görüyorum. Rüyamda da Sürekli tartışıyoruz. Ben elimdeki kumandayı fırlatıyorum bu bazen bir yastık oluyor, bazen bardak ama genelde kendimi bir şey fırlatırken görüyorum. Evde bir karışıklık oluyor sonrasında ise babam beni dövüyor. Babam beni dövdükten sonra Anneme kızıyorum senin yüzünden diye. Uyandığımda da bütün günüm alt üst oluyor. annem trafik kazasında öldü. belki faydası olur diye belirteyim dedim.

Teşekkür ederim.

Rüya Yorumcusu:

Merhaba ,
Annene çok kızıyorsun ne kadar ölüp gitse de annenin yüzünden olduğuna inandığın bir şeyler olmalı ki onunla sürekli tartışma halindesin. Mesela belki açıklamak istemezsin ama ya annen çok pasifti ve birileri onu üzerken sessiz kalıyordu ya sürekli hata yapıyor yanlış kararlar veriyordu. Neticede hayatınızda bir şeyler aksadı ve sen değer verdiğin bir şeyleri kırıp atmak zorunda kaldın onlardan vazgeçtin ya da sinirini onlardan çıkardın. Bu rüyalarda gelecek aramak yerine ruhsal durum karışıklığı arayabilirsin. Sürekli kendine anneni babanı affettiğini onların yaşadıklarının kendi tercihi olduğunu ve yaşadıklarını bir kenara bırakıp senin eserin olacak yaşamın adımlarını atacağını söyle ve ciddi ciddi hepsini affet. Geçmişi geçmişte bırakıp hayatını sevdiğin insanlarla sevdiğin yerde sevdiğin gibi devam ettirmeye çalış. Bir müddet sonra bu tür gergin rüyaları görmeyeceğinden emin ol.

 

Rüya Sahibi: 

Ya çok teşekkür ederim. Anneme şu an kızmıyorum tabi öldüğü için hep üzülüyorum ama eskiden pasifliğine, sessizliğine çok kızıyordum. Ölümü bile gitmek zorunda olduğu gündelik işinden dönerken oldu. Galiba haklısınız. Zor olacak ama deneyeceğim ben de hayatıma devam etmek istiyorum artık. Herkesi üzüyorum.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın