ruyada_makyaj

Rüyada Makyaj Yapmak

Etrafınızda sahte insanlar, yalan ilişkiler, ortam içerisinde yüzünüze dost arkadan düşman kişiler var ise rüyanızda bol bol makyaj malzemeleri, peruklar görebilirsiniz. Rüya sizi o kişilere inanmama konusunda uyarırken makyaj malzemesine göre sahteliğin nereden kaynaklandığı da bulunabilir.

Rüyada ruj görmek veya rüyada ruj sürmek makyaj rüyalarından birisidir ve hemen hemen aynı anlama gelmektedir. Rujun geçici olması yaşanacak durumunda geçici ve yapay olduğunu da göstermekte. Örneğin rüyada kırmızı ruj hem bir başarıyı sergilerken hem de bu başarının geçici olduğunu gösterir. Tabi en önemlisi ağız ve dudağı simgeleyen ruj; bu başarının iletişim yoluyla geleceğini fakat durumun geçici veya sahte olması sebebiyle kişinin dikkatli davranması gerektiğini anlatır.

Rimel, far, maskara, eyeliner gibi göz üzerine uygulanan makyaj malzemelerini rüyanızda görüyor ve uyguluyorsanız hayatınızda gerçek ve kalıcı olmayan ilişkiler ya da kişileri şu an gözlemlediğinizi ve gün içerisinde görebildiğinizi düşünebilirsiniz. Hem göz makyajı yapıyor hem de ruj sürüyorsanız bu kişileri gün içerisinde görüyor ve onlarla sürekli iletişim kuruyorsunuz demektir. Kullandığınız malzemelerin renkleri de bu kişi veya olayların size nasıl görüneceğini söylüyor olabilir. Örneğin kırmızı makyaj malzemeleri güç, gösteriş, ani haberler iken, sarı başarıyı, yeşil hayrı, siyah hayırsızlığı temsil edebilir. Fakat her durumda bu olayların geçici bir basamak olduğu unutulmamalıdır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın