ruyada kavga

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Kavga Etmek

Rüya Sahibi:

Merhaba;
Ben rüyamda sürekli kendimi kavga ederken görüyorum. ayrıntılara girmeyeceğim inanılmaz bir kaos var. Bazen işyerindekilerle bazen mahalle arkadaşlarıyla acayip bir şekilde  kavga ederken buluyorum kendimi. ister istemez uyandığımda da gergin oluyorum, neden olabilir sizce ?

Teşekkür ederim.

 

Rüya Yorumcusu:

Selamlar Nihat bey,
Bu tarz rüyaların gelecekle ilgili yorumu olduğuna inanmayanlardanım. Eğer sürekli bir şeylere kızıyor, haksızlığa gelemiyor ve laf anlatmakta zorlanıyorsanız bunları görmeniz normal. Tabi geçmişten kalan bir yarım kalan konuşmanın, affolmayan bir durumun, ya da niye benim başıma geliyor dediğiniz olayların devamı da olabilir. Size tavsiyem uyumadan önce bol bol kendiniz, etrafınızdakileri, yaşananları affettiğinizi söylemeniz ve gerçekten böyle düşünmeye çalışmanız.

 

Rüya Sahibi:

yorum için teşekkürler. Doğru söylüyorsunuz ama tansiyon hastası olduğumdan beri çok gerginim. sinirlerime hakim olamıyorm. Acaba ilgisi var mı?

 

Rüya Yorumcusu:

Nihat Bey,
Sinirlerinizin fizyolojik tarafını bilemem, tıbbi bilgim yeterli değil. Rüyaya yansıyan kısmında şunu düşünüyorum ki sağlığınız da dahil çoğu şeyi beğenmiyor, eleştiriyor ve baskı altında tutmaya çalışıyorsunuz. Tansiyonunuzdan pazarcı adamın bir gram eksik tartmasına kadar olayları sadece takip edin ve sakinlikle karşılamaya çalışın derim. En rahat olduğunuz yerde bile kavga etmek zorunda kalıyorsanız; bu kadar hassasiyet size fazla geliyor olabilir. :)

 

Rüya Sahibi:

:) teşekkürler. dediklerinizi, uygulamaya çalışacağım. bu arada pazarda markette yaptığım tartı kavgalarını aklıma getirdiniz :)

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın