kan

Rüyada Kan Görmek

Çocukluktan beri öğretilen bir şey vardır; rüyada kan görmek rüyayı bozar, rüyada kan görmek iyi değildir gibi.. Ve bir çok rüya tabiri bu şekilde yorumlanmadan bir köşeye bırakılmıştır. Rüya terapisi ise her rüyanın bir anlamı olduğunu düşünüp rüyada kan görmek için yorumlarda bulunuyor.

Regl zamanı rüyasında kan gören bir kadın evet bilinç altında kalan gerginlikten dolayı bu rüyayı görmüş olabilir. O sebeple onun rüyasına bozulmuş demektense bilinç altı diyebiliriz fakat rüyasının sadece o kısmı bilinç altıdır, geride ve devamında gerçekleşenler mutlaka yorumlanmalıdır.

Kan deyince herkesin aklına farklı bir imaj gelebilir. Örneğin kan lekesi bir izi, alameti temsil ediyor olabilir. O sıralar hayatınızda ortaya çıkacak bir giz aslında sinyaller veriyor ve sizi uyarıyor olabilir. Yine rüyasında kan gören kişi kan kustuğunu ya da kanlı gözyaşları döktüğünde bunlar daha farklı yorumlanmalıdır. Bu durumda rüya sahibi sıkıntılıdır, konuşması ve bazı gerçekleri görmesi gerekmektedir. Tabi yine her durumda en önemlisi rüya sahibinin kan görme rüyası rüyanın bütünüyle yorumlanmalı ve mutlaka yorumlanmalıdır.

Rüyada kan görmek rüyayı bozar deyip önemli sinyalleri kaçırmayalım derim..

ruyada kan görmek, rüyalar, rüya yorumları, rüya tabirleri

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın