rüya tabirleri

Rüyada İstediğini Görmek

merhaba,
birkaç gün önce 1,5 yıldır süren ilişkim bitmesini istemediğim bir anda sona erdi ve ben herhangi bir adım atmayıp, akışına bırakmaya karar verdim. yani geri gelirse git demeyecek ve gelmezse de dön demeyecektim. dün gece uyumadan önce de “acaba bitmesini istemediğim için durdurmaya çalışsa mıydım” diye tereddütte kaldım. sonra rüyamda kendimi akışa bırakma kararım doğru mu sorusunun cevabını bulmayı diledim ve sizin önerdiğiniz gibi içimden “ya muhsi” diye tekrarlayarak uykuya daldım.
sabaha karşı rüyamda kendimi tanımadığım biriyle flört ederken gördüm. o kişiyle aramızda yeni bir ilişki başlamış fakat içim çok huzursuz. kendi kendime “hiç tipim değil, nerden buldum ki” diyorum sürekli.

rüyamda bir mekandayız, sevgilim de oranın işletmecisi. bir ara sahneye çıkıp mikrofonla müşterilere “hoş geldiniz” falan demeye başlıyor. ben de kendi kendime “salak mı ne bu yaa hareketlere bak, zaten tipini de hiç beğenmemiştim ne işim var benim bununla” falan diyerek bir anda arkamı dönüp gidiyorum mekandan. hızlı hızlı yürüyüp uzaklaşmaya çalışırken hala onun sesini mikrofondan duyuyorum, bir anda benim o salakça bulduğum konuşma stand up gibi bir şeye dönüşüyor ve inanılmaz komik şeyler anlatmaya başlıyor. çevredeki insanlar ilgiyle dinleyerek gülüyorlar hatta hepsi sırf onu dinlemek için gelmiş. ben de bir yandan giderken bir yandan “aslında çok komikmiş yaa keşke biraz daha kalsaydım o kadar kötü, salak biri değilmiş” diyorum ama yine de gitmeye devam ediyorum.

Yorum

Aslinda sorunuzun cevabini rüyanızda gayet net gormussunuz. o kiside istemediginiz yonler varmis ve yollariniz ayrilmis. simdi hissettiginiz seyler mikrofon ve komiklik gibi gelip gecici ve sadece kuru gurultu yani aslinda cok da sonuc degismeyecekmis ugrassaymissiniz.. Etkisi çabuk geçecek bir durum olur ve yine ayrılırsınız, akışına bırakıp doğal ilerletin derim.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın