ruyada_eski,_erkek_arkadas_görmek

Rüyada İntihar, Rüyada Dükkan, Rüyada asker eğlencesi

Rüya

Rüyada İntihar, Rüyada Dükkan, Rüyada asker eğlencesi

Parfümeri bayii’m var gerçekte şu an devren satlık yazdım ve bu arada ne satılsa kardır diyerek aktif devam ediyor dükkan,ve rüyamda bir an dükkana giriyor ve mal bitmiş deneme ürünlerine düşmüş tüm malar erimiş görüyprum, allahım ne yapacağım şimdi kapatalım gitsin bari kira boşyere işlemesin diye moralim bozuluyor. Sonra devamında Askerliğini yapmış birisiyim ama nasılsa asker eğlencem varmış, eğlencemi yarıda bölüp acil evden birşey alma ihtiyacı duyuyorum ve giderken bir zula içerisinde morihuanna(esrar maddesi) buluyor ve seviniyorum ve alel acele eve giderken bir anda silah oluyor elimde eğlencemde ateş ederim diye geçiyor aklımdan ve eve girdiğimde ise rahmetli babamı(akciğer kanserinden kaybeytik) hasta yatağında yorgun bir sesle ;
-nersesinizz burada bir insan var değilmi !!
stemli bir şekilde seslenere Sitemli buluyor ve babamda bir anda bir hareketlenme oluyor oysa elinde jilet ve bileklerini kesiyormuş intihar ettiğini görüyorum ama ilk bileğini kesmiş öbür bileğini de kestiğinde kan görüyorum ve kendimi suçlu hemde çok suçlu hissettim ve tüm aileme stem ederken içimden geçenler ;
Baba böyle mi veda edecektin hepimizi suçlu hissettirerek mi gidecektin gibi bir düşünce geçiyor içimden müdahale edecekken korkuyla uyandım işte .. ama moralim bozuk uyandım.. sonra tekrar rüyamdan uyanmadan tekrar uyuyup güzel mutlu sonla rüyam bitsin düşüncesiyle tekrar uykuya dalmak istedim ama olmadı uyanmış bulundum.. yorumlarınız hayra olur inş.

Yorum

İç hesaplaşmalar…

Bir kaç rüya içiçe görünüyor. Öncelikle belli ki oldukça sıkılmış yenik düşmüş hissediyorsunuz. Rüyanızda aslında olması gereken oluyor mallar eriyor bitiyor ama siz üzülüyorsunuz ki aslında üzülmemeniz lazım. Yani hayatınızda bir şeyler aslında köklü çözüme doğru gidiyor fakat siz bundna pek memnun değilsiniz. Belki dükkanı devredip başka işlere geçmek zor da olsa köklü çözüm ama içiniz pek razı değil ya da tam tersi istiyorsunuz ama satılmıyor demek ki durması lazım, rüyayı düşüncenize göre yorumlayın.

Rüyanızda geçmişinizle yüzleşmeye çalışmışsınız ama yarıda kalmış aslında geçmişte yaşadığınız bazı olaylarla hem yüzleşmek hem de kabullenmek gerekiyor yoksa hatalara sürükleneceksiniz. Askerlik gibi iş hayatında ya da özel hayatta sorumluluk almanız gereken zamanlarda kolaya kaçmış bu yüzden bazı kişileri ya da kendinizi üzmüşsünüz. Orada hasta yatan aslında sizsiniz. İstemediği bir hayatı yaşlyıro fakat kurtulmak için yine kolay yollar arıyorsunuz. Bu tamamen rüyanın yorumu aslında böyle bir hayatınız da olmayabilir aman yanlış anlaşılmasın.

Kısacası geçmişi geçmişte bırakın bazı hatalar yapılmış bu hatalar büyük yükler ve ardından kayıplar getirmiş ama kaybetmeye devam ederken bunun çaresi kaçmak, vazgeçmek ya da herşeyi yok etmek değil. Bunu siz de yapıyor olabilirsiniz birileri size dayatıyor da olabilir. Ne olmuşsa olmuş olumlu gelişmeler ile yola devam edin. Rüyanız gelecek yorumundan ziyade geçmiş ve şu andaki karmaşıklığınız ve hespalaşmalarınız ile yoğunlaşmış..

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın