ruyada gorucu

Rüyada Görücü Görmek

Rüyada Görücü Görmek

Rüya Sahibi:

Merhaba;

Rüyamda beni istemeye gelmişler. Üzerimde siyah bir pantolon ve beyaz gömlek var. Yine çok zayıflamışım pantolon üzerime bol geldi diyorum ve tepside ne var bilmiyorum ama onları ikram ediyorum. Sonra gelinlikle ayakkabı üzerinde mi değil mi net hatırlamıyorum orayı yalnız evden gelinlikle kuaföre gidilir mi hiç acaba gelinlikle çıkmasam mı diye düşünüyorum.

 

Rüya Yorumcusu:

Böyle bir durum yok değil mi önünüzde? Aslında rüya biraz iş ve özel hayatın iç içe geçtiği ve sizi kararsız bıraktığı ile ilgili. Yanlış kişilere zamansız öncelikler veriyor bu yüzden çözümsüz kalıyorsunuz.

 

Rüya Sahibi:

Böyle bir durum yok. Yalnız eski erkek arkadaşımdı bu istenme rüyasında. Fakat ne onu nede ailesini görmedim. Bu benim bilinç altım mı? Birde bu kişinin ara ara beni görme çabaları oluyor. Işe gittiğim zamanı bildiğinden gideceğim zaman ortalarda görünüyor bakıyor sonra yine birşey yok. Sinir ediyor beni. Ne yapayım ben bu durumda? Ne önerirsiniz bana.

 

Rüya Yorumcusu:

En önce şuradan başlayalım madem ikiniz de birbirinizi düşünüyorsunuz neden ayrısınız? siz barışmak istiyor musunuz? Ve bu sorunun cevabından gerçekten emin misiniz?

 

Rüya Sahibi:

Emin misiniz derken? Sıkıntıları var iş yeri ile ilgili. Rahatsızlık verenler bana da rahatsızlık vermeye başlamıştı. Ben uzak durmak istemedim böyle bir zamanda. Yalnız kalsın istemedim ama o da beni uzaklaştırabildiği kadar uzaklaştırdı. Sonuçta bu oldu. Cevanızdan inanın korkuyorum ama yinede duymak isterim.

 

Rüya Yorumcusu: 

Şu an hala peşinizde olduğundan eminseniz barışmak istiyorsunuz o halde. Bunu ona belli edip barışmayı deneyin birbirinize bir şans daha verin bence.. Bazen o şanslar iyi ki de olmuş dedirtebilir, yıllar sonra acaba demekten çok çok iyidir..

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın