ruyada kız ısteme gorucu

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Görücü Görmek

Rüya Sahibi:

Günaydın
Rüyamda beni istemeye gelmişler. Üzerimde siyah bir pantolon ve beyaz gömlek var. Yine çok zayıflamışım pantolon üzerime bol geldi diyorum ve tepside ne var bilmiyorum ama onları ikram ediyorum. Sonra gelinlikle ayakkabı üzerinde mi değil mi net hatırlamıyorum orayı yalnız evden gelinlikle kuaföre gidilir mi hiç acaba gelinlikle çıkmasam mı diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim.

 

Rüya Yorumcusu:

böyle bir durum yok değil mi önünüzde? Aslında rüya biraz iş ve özel hayatın iç içe geçtiği ve sizi kararsız bıraktığı ile ilgili. Yanlış kişilere zamansız öncelikler veriyor bu yüzden çözümsüz kalıyorsunuz.

 

Rüya Sahibi:

Böyle bir durum yok. Yalnız eski erkek arkadaşımdı bu istenme rüyasında. Fakat ne onu nede ailesini görmedim. Bu benim bilinç altım mı? Birde bu kişinin ara ara beni görme çabaları oluyor. Işe gittiğim zamanı bildiğinden gideceğim zaman ortalarda görünüyor bakıyor sonra yine birşey yok. Sinir ediyor beni. Ne yapayım ben bu durumda? Ne önerirsiniz bana.

Rüya Yorumcusu:

En önce şuradan başlayalım madem ikiniz de birbirinizi düşünüyorsunuz neden ayrısınız? siz barışmak istiyor musunuz? Ve bu sorunun cevabından gerçekten emin misiniz?

Rüya Sahibi:

Emin misiniz derken?  Sıkıntıları var işyeri ile ilgili. Rahatsızlık verenler banada rahatsızlık vermeye başlamıştı. Ben uzak durmak istemedim böyle bir zamanda. Yalnız kalsın istemedim ama o da beni uzaklaştırabildiği kadar uzaklaştırdı. Sonuçta bu oldu. Cevanızdan inanın korkuyorum ama yinede duymak isterim.

Rüya Yorumcusu:

Şu an hala peşinizde olduğundan eminseniz barışmak istiyorsunuz o halde. Bunu ona belli edip barışmayı deneyin birbnirinize bir şans daha verin bence.. Bazen o şanslar iyiki de olmuş dedirtebilir, yıllar sonra acaba demekten çok çok iyidir.

Rüya Sahibi:

Sizi ve kalbimi dinledim. Yaşadıklarımdan onu sorumlu tutmadığımı ve beni büyüttüğünü çok büyük deneyim kazandırdığını söyledim. Batarsanda birlikte batar aydınlığa çıkarsan birlikte çıkarız. Ben senin yanında olmaya devam edicem dedim.Sadece dinleyip teşekkür etti bana. Bu teşekkür bana cevap mı? Nasıl davranırım şimdi? Kusura bakmayın ne olur. Sizi meşgul ediyorsam zaman kaybettiriyorsam özür dilerim.

Rüya Yorumcusu:

Teşekkür etmek ile kaldıysa o kendinden emin değil ve belki de çok ,istemiyor. Ya da acı çekmekten hoşlanıp kendine böyle heyecanlar yaratıyor. Çünkü insanlar zor zamanlarında yanlarında birisini ister kimseyi istememe aslında hep bahanedir. Karşınızda ne istediğini bilen bir insan yoksa ilişkinin yürümemesi de normal. Dolayısıyla bu saatten sonra bekleyin ve gelmiyorsa hayatınızın en özel günlerini boşa geçirmeyin. Uzak durup görmemeye çalışın. Gelirse bir şans daha verin ve deneyin. Ama bunun için sessiz kalıp bir süre ne olacağını görmeniz ve sabırlı olmanız gerekmekte.

Rüya Sahibi:

Bana o kadar çok yalan söyledi ki uzaklaştırmak için size anlatsam bu adam şizofren yada kişilik bozukluğu olmalı boşa uğraşma dersiniz belki. Bazen düşünüyorum o kadar yalanı ben söylesem bende yalan söylediğim kişiden köşe bucak kaçarım. Ağır bir depresyon geçirdi yalnız sıkıntılarından dolayı. Anksiyete bozukluğuda demişler ayrıca. Hatta Antipsikotik (stilizan) kullandı bir süre. Bilmiyorum gerçekten ciddi bir sorun mu var yada ciddi bir yalanmı. Kendimi korumam en mantıklı şey onu biliyorum ama. Bana hayır desteğini istemiyorum diyecek diye bekledim ama onu demedi. O da akademisyen bende. Aramızda on yaş var yaklaşık. Beni çok salak mı gördü dersiniz?

Rüya Yorumcusu:

Siz gerçeklerin farkındasınız u iyi. Ama anladığım kadarıyla yarım kalan gizemli olaylar sizi işi deşmeye yönlendiriyor ve bu yüzden tamamen vazgeçemiyorsunuz. Şu an sebep ne olursa olsun tutarsız giden bir ilişkinizi size de hayrı yok o yüzden sizde beklemeye alın ve sabredin. Böyle insanlar kolay kolay değişmiyor iyileşmiyorlar o dönemde onların yanında olan kişilerin de çok farkında değiller maalesef. Siz dünyayı getirseniz anlamayabilir karşıdaki; dolayısıyla azcık sabır ve eğer gerçekten unutmak gerekiyorsa siz de bu konuda kendinize bir iyilik yapın ve yönünüzü değiştirin.

Rüya Sahibi:

Siz eğer psikolog olarak çalışıyorsanız hastalarınız çok şanslı. Teşekkür ederim.

Rüya Yorumcusu:

Gönüllü psikolog diyelim:) iyi geldiyse ne mutlu..

 

Rüya Sahibi:

Evet çok iyi geldi teşekkür ederim. Bilmiyorum arkadaşımla tanıştığımızda problemleri vardı. IŞ yerinde ahlaksız dedikodular nedeniyle başına işler açılmıştı. Sonra onunla uğraşanlar beni takibe aldılar sanırım ki bunun rahatsızlığını duydum. Mail atmalar felan. Burs almışsınız doçent olmuşsunuz hocam. Hayırlı olsun gibi. Arkadaşım benimle bu konuyu konuşmaya yanaşmadı. Yalnız kalmak istedi. Ona yakın olanlarada saldırdıklarını ve bundan rahatsız olduğunu söyledi. Sonunda bu noktadayız. Benimi koruyor kendinimi anlamadım. Telefonda engelledi odasına gitmemi yasakladı resmen. Her türlü engeli aştım. Bu seferde kız arkadaşım var en son evliyim dedi. Yalnız buna rağmen ona aldığım herşeyi benden alır. Kıyafet yiyecek vs gibi. Ne kadar okusakta hiçbirşey bize öğretilen gibi değil anlayacağınız. Ben gerçekten anlamadığım bu durumdan dolayı çok üzgünüm. Bu yalancı bir insanda benmi kabullenmek istemiyorum sizce? Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim sizede.

 

Rüya Yorumcusu:

Bazern o kadar belrigin bir tablo vardır ki insanlar onu görmek istemez. Örneğin beyin yanıltmaca görselleri vardır resimdeki aslanı gördünüz mü diye dakikalarca göremez sonra birden görürsünüz. Şu an yaşadığınız aslında o. Ruh o tabloyu göremiyor ben bakınca görüyorum. Sizin o tablodaki ayrıntıyı görmeniz için algınızı değiştirmeniz lazım. Keşke dediğim kadar kolay olsa aşk ilişkileri ama inanın zaman öyle bir şey ki hiç görmeyin 1 sene 1 sene sonra bir şey kalmıyor, o kaldığını sandığınız aşk acısı sizin kendinize zorla dayattığınız yaşa emri verdiğiniz birşey. Belirli bir yaşa gelince dönüp diyorsunuz ki aa evet ben gerçekten o tabloda istenmeyen sevilmeyen kişiymişim, boş yere zaman harcamışım diye. Hatta sizden oldukça küçük insanlara bakıp onlara akıl vermek isteyeceksiniz ama anlamayacaklar. Sen beni anlamıyorsun diyecekler. Yani ne yapın ne edin kendinize benim gibisini reddeden, peşimden gelmeyen, anlamayan kişi beni hep üzecektir, her fırsatta kaçacaktır, her zaman zaafımı kullanacaktır, seviyorsa gelir, sevmiyorsa gelmiyorsa ben tek başıma mı seveceğim diyerek bu işi sorgulayın ve o kişiden uzaklaşmaya bakın.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın