ruyada-Gokyuzu_f932a

Rüyada Gökyüzünü Görmek

Rüyada Gökyüzünü Görmek

Rüya Sahibi:

Merhaba;

Bu sabah 6 da uyandım ve tekrar yattığımda bu rüyayı gördüm. Yeni taşındığımız evdeyim. Patronum elinde poğaça ile evin bahçesine geçtiğini görüyorum. Evin içi apaydınlık. Her yer beyaz ve güneş ışığı ile dolu. Rüyamda çok acıktığımı biliyorum ama hiç bir şey yemiyorum sebebini de bilmiyorum. Üst üste dilimlenmiş bir sürü domates görüyorum. Kıpkırmızı domatesler. Bir anda oturduğum odanın içi karanlıklaşmaya başlıyor.
Yağmur yağdığını zannettim camdan bakıyorum yanımda sevdiğim kız arkadaşımda var. Dışarıda siyah renkli yağmur gibi yağan kağıt parçaları görüyorum ufak ufak ama fırtına gibi estiriyor. Şaşırıyorum. Her yer dahada karanlıklaşıyor camdan denizi görüyorum denizde iki tane gemi görüyorum o kadar hızlı hareket ediyorlar ki ona da çok şaşırıyorum. Sonra annemi arıyorum evin içinde annem yok. Telefondan arıyorum ulaşamıyorum. Rüyamda annemi kaybettiğimizi düşünüyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.

 

Rüya Yorumcusu:

İş hayatınızdan şu aralar size bir kısmet var ama bu para değil. Uğraşırsanız faydasını göreceğiniz bir zahmet sunacaklar kısmetle karşı karşıyasınız henüz içerisine girip çabalamamışsınız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın