ruyamda_

Rüyada Gelinlik Görmek

Gelinlik yani yeni bir hayata geçildiğini belli eden kostüm..

Rüyalarınızı yorumlarken genel rüya tabirleri yerine simgelerin ne anlama gelebileceği yönünde fikirler yürütmek ve içinizden gelen sesi dinlemek çok daha doğru sonuç verecektir. Sürekli evlenmek isteyen bir kişinin göreceği gelinlik rüyaları aklında hiç evlilik yokken ya da zaten evleneli çok olmuşken gören kişi ile aynı etkide değildir. Düğün üstü kızlar kendini gelinlik içerisinde görebilir rüyada, bu doğal. Fakat durduk yere üzerinizde gelinlik var ve aklınızda bir şeyler kaldıysa rüyaya dair; aman dikkat çok önemli bir alarm var burada.

Gelinlik kişinin o sıralar atıldığı iş, ilişki, arkadaşlık, kurs, eğitim, ticaret, ortaklık vb. gibi durumların henüz başında ilk günlerinde olduğunu ve artık bir süre o süreci yaşayacağını gösterir. Eğer gelinlik beyaz, güzel ve yeni ise ne mutlu rüya sahibine, bu sürecin hayırlı bir şekilde geçeceğine dair bir sinyaldir.

Rüyada siyah gelinlik gören kişi oturup o sıralar başlayan yeni olay ne ise mutlaka bir daha düşünsün. Demek ki pek hayır yok bu işte; karanlık ve iç karartıcı bir durum söz konusu.

bunun dışında gelinlik dar, eski, kısa, açık, kapalı, farklı renklerde gibi örneklerde rüyada değişik yorumlar içerir.

Gelinlik ve diğer tüm rüya yorumları için ruya forumuna yazabilirsiniz.

ruyada gelinlik görmek, rüyada gelinlik, rüyamda gelinlik, rüyada gelinlik giymek, rüyada siyah gelinlik

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın