ruyada_fare

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek deyince akla gelen ilk şey genelde hırsızdır. Gece rüyasında fare gören tüm gün hırsızı düşünse de aslında farenin asıl anlatmak istediği haksızlık, hak çalınması, hak yenmesi, hakkını alamama gibi durumlardır. Bu rüyayı gören kişinin etrafında gülücükler saçan fakat aslında hakkını yiyen kişilere çok dikkat etmesi gerekmekte.

Rüyamda fare gördüm dediğimiz zamanlarda şöyle son bir kaç günü düşünün. İstediğiniz maaşı veremeyen fakat ikna edici vaatlerle işten ayrılmanıza engel olan yöneticilerle mi çalışıyorsunuz? Ailenizde ya da çevrenizde size karşı maddi bir haksızlık mı yapılıyor? Evinize girip çıkan insanlar size ait olanlara sürekli göz mü dikiyor? İşte bu ve buna benzer sorular rüyanızda fare görmek ile anlamını bulacaktır. Çünkü fare aslında sizinle savaşamayacak kadar güçsüz fakat içten içe gizli gizli sizi sömüren ve maddi değerlerinizi tırtıklayan kişi veya kişiler anlamına gelir. Bazıları zararlıdır genelde hepsi kendilerine ait olmayan şeyleri sizden haksızca almaya bakar ve mide bulandırırlar.

Kısacası rüyada fare rüya tabirleri ile birlikte rüya analizi ile yorumlandığında size zarar veren o kişiyi ya da kişileri de bulmaya ve onlara karşı tedbir almaya yardımcı olacaktır. Bu durumda tek yapacağınız Rüya Terapisine rüyanızı yazmanız…

rüyada fare görmek, rüyada fare, rüya tabirleri, rüya yorumları

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın