ruyada-ev-gormek

Rüyada Ev Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Ev Görmek

Rüya Sahibi:

Merhaba;
Ben rüyamda sıklıkla hep ev görüyorum sürekli farklı zamanlarda gördüğüm bu evlerin hepsi başkaların misafir oluyorum yatıyorum yemek yiyorum fal bakıyorlar olaylar hep değişiyor ama ben hep misafir konumunda en lüks evlerden en gecekondu evlerine kadar görüyorum. Gördüğüm evlerin arasındaki tek ortak özellik evlerin hepsi inanılmaz büyük kapılardan başka odalara yine yine kapılar açılıyor hepsinde de huzur buluyorum kimi yeşillik arasında dağ başında yalnız bir ev kimi cadde üzerinde kimi gecekondu yerleşim yerlerinde yine geçen yine bu rüyalara benzer rüya gördüm ben yeni evliyim kiracıyım annem vefat etti baba evimin olduğu yerde beni bir eve götürüyor inşaat halinde bu sizin olacak diyor ev inanılmaz büyük yine kapı içinde kapılar odalar oluyor bu rüyamın ve diğer gördüğüm ev rüyalarına dair sizden bilgi almak isterim yardımınız yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

 

Rüya Yorumcusu:

Evler kapılar görmek çok önemlidir neden önemli olduğunu ilerleyen zamanlarda daha net göreceksiniz. Çünkü büyük yerlerde olacak kişiler o kapıları evleri görür siz de güzel bir hayat yaşayacak ve yükselişe geçecek olduğunuzdan şu an onun sinyallerini alıyorsunuz. Sabredin istekleriniz beklediğinizden daha iyi bir konumda olacak. Ama anladığım kadarıyla siz ev alma hayalindesiniz.

 

Rüya Sahibi:

ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum yeni evliyim evim olsun şuan düşünüyorum elbette istiyorum ama bu sanırım benin şu anı düşünmemle ilgili rüya değil hayallerin bilinç altı rüyası öyle değil mi çünkü ben rüyayı sıklıkla ve senelerdir görürüm zengin veya fakir fark etmez çok fazla ev geziyorum ve hepsinde huzur ve keşfe daha meraklı ve mutlu giriyorum kapılardan haberci rüya olduğunu ve anlayamadığım için danışmak istedim size ama bu konuda benim nasıl bir algım ve yapmam gereken bir şey olur çok teşekkürler şimdiden.

 

Rüya Yorumcusu:

Ev almak istiyorsanız öncelikle gerçekten niyetine girin. Niyetine girmek istemek ısrarcı olmak tutturmak değil; hayalini tüm iyi niyetinizle kurmak. Örneğin nasıl ev istediğinizi abartarak (alamam ki düşüncesine kapılmadan) hayal edin. O evi kafanızda dekore edin, misafirlerinizi ağırlayın, odaları belirleyin. Sonrasında bu hayali desteklemek için zaman zaman bir kağıda “evim olsun istiyorum” yazın ve sonrasında “ev alabilirim çünkü …” yazın. Boşlukları doldurun. Tamamen iyi niyetle düşünün. Kimseye hava atmak, kimseyi bir şey ispatlamak, birilerini memnun etmek, bir şeylerden kurtulmak gibi olumsuzluğu çağrıştıran fikirler ile düşünmeyin. Tamamen iyi niyetle evim olsun, benim olsun deyin bolca hayalini kurun. Dualarla da bu hayalleri inancı destekleyin. Örneğin ”Ya Hakem, Ya Fettah, Ya Rahman” diyebilir; hemen olsun istiyorsanız ”Ya Aziz” esmalarını sık sık okuyabilirsiniz.
İnsanların istediği şeyin olmamasının en temel sebebi onu isterken oluşturdukları düşünce yapıları. Örneğin istiyor ama kafasında nasıl alacağım ki, param yok ki, ev almaya kalksam bir sürü borç çıkar vs. gibi olumsuz yargılarla kafasının dolu olması. Ve kendi kendinin önüne set çekmesi. Siz böyle yapmayın; Allah’ın gücüne inanın. İstediği zaman ev de verir saray da köşk de.. Bu düşünce ile hayal kurarsanız istedikleriniz zamanla olur.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın