ruyada_disin_dusmesi

Ruyada Diş Dökülmesi

Rüyalarda görülmesi hiç istenmeyen bir şeydir diş dökülmesi, kırılması ya da yerinden çıkması. Rüyada diş kırılması gibi semboller hemen ölüm haberi ile yorumlansa da gerçek çok daha farklı ve ayrıntılır; fiziki ilişkileri canlandıran dişler rüyada bir ayrılığın taşınmanın yer değiştirmenin habercisi olabilirler. Rüyada dişler yakınlarımız, akrabalarımız, arkadaşlarımız için yorumlanacak önemli sinyallerdir.

Ağzımız Çevre; Dişler Tanıdıklarımız; Başlarına Gelenler İse..

Ruyada diş görmek ölüm haberidir diye yazsa da hemen ölüm haberine odaklanmayın. Ağzın içindeki dişler uzaktan ve yakından tanıdıklarımızdır bizim. Onların hastalıkları ayrılık taşınma terk etme haberleri de diş kopmaları ile gelebilir rüyamıza. Özellikle rüyada diş kopması üzerine hiç bir acı hissetmiyorsanız o gelecek haber sizin canınızı yakmayacaktır.

Bazen ani ayrılıklar terki diyar eylemeler de diş çıkmaları şeklinde görülmektedir. Burada önemli olan histir utanma ağlama sıkılma canı yanma gibi hisler varsa rüya daha da anlamlı yorumlanacaktır. Diş kırık veya kanıyorsa genelde hastalık yaralanma gibi durumlar bu rüyanın tabirlerindedir.

Rüyada Dişin Başına Gelenler, Yorumu Ele Veriyor..

“Rüyamda dişim yerinden çıktı, alıp yerine takıyorum” gibi gerçek hayatta olmayacak rüyalar da çok fazla. Demek ki bir ayrılık, terk etme ya da büyük bir tehlikeden-hastalıktan dönme gibi bir durum yaşanacak. Hangi diş? Önler ve arkalar, önemsedikleriniz, kökler.. Yani birinci derece yakınlar, uzaktakiler; zaten görüşmediğiniz, görmeden duramadığınız insanlar gibi ayrımlar rüyanın yorumunu oldukça açarken boş yere gün boyu nereden ölüm haberi gelecek diye dert etmenize de gerek kalmayacak!

Diş ağrısı ya da hassaslığı ile uyunduğunda diş ile görülen rüyalarda da paniğe kapılmamak önemli.

rüyada diş görmek, rüyada diş kırılması, rüyada diş dökülmesi,

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın