ruyada-deprem

Rüyada Deprem Görmek

Deprem gerçeği ile yaşadık yaşayalı rüyada deprem gören ertesi gün deprem bekler olsa da deprem rüyaları şaşkınlık yaratacak büyük haberlerin ve değişimlerin habercisidir. Rüyada görülen deprem sonrasında dışarı kaçmak, ev yıkılması, korkmak gibi noktalar da rüya tabiri yorumu için önemlidir.

Rüyada Sarsıntı Yaşanıyorsa

Rüyanızın ortalarında muhtemelen nasıl oluştuğunu hatırlamadan bir anda deprem başlayacaktır. Sarsıntı, deprem aslında büyük bir haber alacağınızı ifade eder. Şöyle ifade etmek gerekirse yer yerinden oynayacak haberler bunlar. Eğer çok korkar, zarar görür, ağlar sıkıntı ile uyanırsanız bilin ki duyacaklarınız sizi de birebir ilgilendiriyor. Sarsıntı sonrası çok etkilenmemiş rüyanız devam ediyor ve rahatsanız genelde çok şaşıracağınız fakat ucu size dokunmayan bir haberdir bu.

Rüyada Deprem Sonrası Olup Bitenler

Rüyada deprem olduğunu görmek ile birlikte deprem sonrasında rüyada evin yıkıldığını görmek önemli bir olaydır. Yıkılan binada oturanlar genellikle rüyanın yorumu ile birebir ilişkilidir. Bir haber duyup dünya başıma yıkıldı demek gibi yorumlamak gerekir bu rüyaları. Ani kötü haberler bina yıkılması ile birlikte kişiyi hazırlar. Fakat burada en önemlisi yıkılan binada normal hayatta kimin yaşadığıdır.

Deprem olmuş ve dışarı kaçmış da olabilirsiniz. Bu durum duyacağınız haberin çok hızlı bir şekilde yayılacağını ve dikkat çekecek herkesi şaşırtacak bir haber olduğunu gösteriyor. Genellikle aile içlerinde yaşanacak fısıldaşmalar bu rüyalar ile çok fazla alarm verir.

Deprem rüyada bir de güvensizlik olarak da bilinir. Eğer kimseye güvenemiyor, her an birisinin sıkıntı yaratacağına inanıyor ya da bu tür insanların içinde son zamanlarda çok fazla bulunuyorsanız sık sık deprem rüya kabusları yaşanır. Bazen uykuya geçiş esnasında yatak sallanır gibi olur, uyku ile rüya arasında sarsıntı her an şiddetli deprem endişesi yaşanır ve bu rüyalar güvensizliklerin tavan yaptığı günlerde çok fazla yaşanır ve ruh artık isyandadır; bu ortamlardan uzaklaşılması için rüya sahibini uyarır durur…

rüyada görülen deprem, rüyada deprem binanın yıkılması, rüya deprem, rüyada deprem, deprem rüya yorumu, rüyada deprem haberi

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın