1221

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Cin Görmek

Rüya Sahibi:

Merhabalar;

Rüyamda 3 cin gördüm. Bunların 3 üde kötü. Cinlerin 2 si benim koluma girip biride arkamdan sarılarak beni oldukça izbe bir yere götürüyorlar. Kıblenin tam tersi yönüne yanmış bir koyun postu serip bizim için ibadet et diyorlar. Karşı koymaya çalışsamda başarılı olamıyorum oturuyorlar beni secdeye. Bir An kaçma şansı buluyorum ve tam karşımda paslanmış demirden bir tezgah ve onun üzerinde yine paslanmış bir kaç malzeme görüyorum onları alıp birbirine vuruyorum. Çünkü rüyamda onlar o sesten çok korkuyorlar. Kaçıyorlar bir daha geleceğiz bitmedi bu diye… nedir anlamı lütfen.
2. Rüyam ise âdet olduğum günden beri hep gördüğüm rüya. Her zaman ben hamileyim ama kocam hep ben hamileyken oluyor. Ve ben bu haberi hep kırmızı Loş ışıklı ahşap odada öğreniyorum. Odalar farklı ama hep bu 2 detay aynı

Teşekkür ederim.

Rüya Yorumcusu:

İlk rüyanız dualarınızı ibadetinin tam doğru kanalize edemediğiniz için ruhunuzun huzursuz ve negatif etkide olmasından kaynaklı görülüyor. yani siz istemediğiniz içinizden gelmeyen bazı şeyleri yapmak zorunda olup sonra rüyanızdaki esaretten kurtulmaya çalışıyorsunuz.
İkinci rüyaya başlamadan önce kocam ölüyor mu oluyor mu dediniz, normalde evli misiniz ona göre yoracağım.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın