rüyada_bebek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyamda bebek gördüm diye uyandıysanız aman ne mutlu! Demek ki yakın zamanda hayatınızda yeni bir başlangıç ve büyüyecek bir adım söz konusu. Bu başlangıcın iş hayatı mı aile mi ile ilgili olduğunu nasıl anlayacaksınız, işte cevabı…

Rüyada görülen bebekler – eğer bilinç altı ile ilgili bir durum yoksa- önemlidir, mutlaka bir başlangıç anlamına gelmektedir. Erkek çocuk ise iş ve okul hayatında, kız çocuk ise aile ve günlük hayatta yeni başlayan bir süreci ifade eder. Buradaki erkek ve kız ayrımı klasik rüya tabirleri kitaplarında olan cinsiyet ayrımı değil elbette. Kadın cinsiyeti anaçlığı, duygusal ve manevi bağları temsil eder. Erkekler ise yapıları gereği detayın ötesinde dışarıdaki iş, okul, eğitim gibi maddiyata dayalı keskin çizgileri temsil eder. Dolayısıyla evlilik, arkadaşlık, evde gelişecek bir iş, aile ilişkileri için yeni başlayan süreç gibi durumlarda kız çocuk gösterilir. İş ve okul hayatında daha çok maddiyat ve kişinin alış-veriş dünyasındaki başlangıçlar rüyada erkek bebek olacaktır.

Rüyada görülen bebek emekliyor mu? Konuşuyor mu? Kilolu mu? Esmer mi? Sarışın mı? Bunların hepsi diğer ayrıntılar.. Hepsinin kendi içerisinde özel anlamları var.

Rüyalarınızı ücretsiz yorumlayan rüya terapisine buradan ulaşın, rüyanızı hemen yazın.

tw

Twitter’dan Takip Edin

fb_icon_325x325

Facebook’tan Takip Edin

  • fb_icon_325x325
  • tw
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın