ruyada-balık

Rüyada Balık Pazarında Görmek

RÜYA

Rüyada Balık Görmek, Rüyada Balık pazarı, Rüyada Dokuz Rakamı

Merhaba..annemle kusuz beni affeylesin die cok dua ediyorum ve yine hayirli es icin dua okudum.

ruyamda annem ve sanirim yanimizda diger aile fertleri var gezmeye cikmisiz.gezmeden donuyoruz annem evde yiyecek birsey olmadigi icin balik alalim diyor.bi balik pazarina giriyoruz.Kocaman bir kamyon ve baliklarla dolu.hatta iclerinde buyuk buyuk baliklarda var.hem sasiriyrum sonrada buyuk baliklari olu gorunce uzuluyorum.

ordan ilerliyoruz bi tezgahta pismis balik goruyorum.alsammiki diorum ama almayip ilerliyorum annemle.sonra yine balik satan tezgah goruyoruz hamsi vardi annemle bundan alalim dioruz .kilosuda 9 liraymis.onuda izgara yaptiriorum.ama biz 6 kisiymisiz bu balik yeter mi hatta babam az yer die dusunuyorum.bide ayni ruyada mi bilmiorum annem ben kizkardesim yuruyoruz aklima anneler gunu oldugu geliyor.param kiz kardesimdeymis parayi istiyorum ve sende gel anneme hediye bakalim deyip magazaya yoneliyorum.bide teyzemle daha once gormedigim guzel bir yerde gezdigimi gordum.teyzem sen buraya gelmedin mi diyor hayir ilk defa goruyorum diorum.tesekkur ederim:))

Yorum

9 ay sonrası yani anneler gününe yakıng erçek kısmet çıkacak. Nisan mayıs aylarında. Tabi annenizle de barışın mesajı da veriyor rüya.

Bu zamana kadar ölü balıklar yani sonu olmayan kısmetler ile tanıştırılacaksınız. Hatta bu kişilere yoğun bir aşk da olabilir ama sonu yok. Ve diğer kısmet de yine tanışma usulü olacak ama aileniz ile bir uyumsuzluk yaşama konusunda tereddütlü olacaksınız o yüzden kararsızlık gözülüyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın