ruyada asansör

Asansör ile 19. Kata Çıkmak

Rüya:

Merhaba
rüyamda bir arkadaşın iş yerine gidiyorum yemekhaneye çıkalım diyor. Yemekhaneleri 19. kattaymış. Açık işçi asansörü gibi bir asansöre biniyoruz.

Asansör yukarı çıktıkça rüzgardan sallanıyor alabora oluyor ben baya korkuyorum ama onlar çok rahat yıllardır alışmışlar o düzene. 19. kata çıkıyoruz İstanbulu boğazı şahane bir manzara görüyorum vay be falan diyorum. Bunların işyeri böyle bir yerde miymiş diyorum? Amöa asansör çok sallanıyor ve herkes halatlara tutunuyor düşmemek için.

Halata değil demire tutunun diyorum demirde mavi kalın bir demir. Aşağıya indiğimizde benim elimdeki halat birden ikiye ayrılıyor o anı çok net gördüm ayrılırken. Bak ben o yüzden demire tutundum içime doğdu diyordum.

 

Yorum:

İş hayatınızda bir yükselişe geçmişsiniz ama bu riskli bir yükseliş. Herkes açıkta ve risk altında. Eski çalışanların ya da orayı bilenlerin pek korkusu yok olan bitene alışmışlar belliki. ama siz kendinizi güvende hissetmiyorsunuz ve bu konuda haklısınız. 19 rakamı çok önemli.

Yükselişinin 1. ayda başladıysa 9. aya kadar sürecek. Ve vardığınız nokta aslında büyük bir gücün yakınında olacağınızı gösteriyor. Fakat güvenmemekte haklı çıktığınızı zamanla anlayacaksınız bu yüzden siz herkes gibi yapmıyor kendinizi güvene alacak bir konuda sağlam adım atıyorsunuz ve bu şey ne ise hayırlı..

Siz de rüyanızı yazın

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın