ruyada ak sakallı dede gormek

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüya Sahibi:

Aslında ak sakallı dedeleri hep uydurma dıye düşünmüştüm ta ki o rüyaya kadar! Bir gece rüyamda sevgilimi ve kendimi gördüm bir çadırın içindeyiz ve çadırı ayakta tutan direğin altında ayakta durmuş konuşuyorduk ben ona sürekli misafirlerle ilgileniyorsun hep beni ihmal ediyorsun diye ağlıyordum o da inan seni çok seviyorum ama onlarla ilgilenmek zorundayım derken yine misafir geliyordu o misafirlerle ilgilenirken ben de direğin diğer tarafına geçtim bu sırada önüme upuzun bir masa çıktı masada bembeyaz bir ve üç tane ak sakallı dede geldi ve ardından masaya oturdular ben de onlara üç tabakta bembeyaz pirinç pilavı sundum. sonra baştaki dede sondaki dedeye sen neden geldin diyince o dede kalkıp gitti ben de neden öyle söylediniz kalsaydı dedim ama dede cevap vermedi onlar yemek yerken ben de hem mutlu hem de biraz puslu gözlerle sevdiğime baktım. bu kadar ben bir kez yorumlattım ama farklı birinden duymak istedim.

Teşekkür ederim.

Rüya Yorumcusu:

Çadır hayatı öncelikle ilişkinizin henüz sağlam temellere oturtulmadığını ya da sizi etkileyebilecek bazı boşluklar olduğunu gösteriyor. Öncelikle daha dikkatli oln ilişkide, çevre faktörlerinden ne olursa olsun etkilenmeyin.
Hayatınızda 3 koldan şanslısınız. Örneğin okul iş ilişki gibi ama bir tanesi yüzünden birisinden olacaksınız. Mesela iş yüzünden ilişkiniz bozulacak veya ilişkiniz için okulunuzdan vazgeçmek gibi.

 

Rüya Sahibi:

keşke daha önceden yorumlatsaydım size sanırım okul yüzünden sevdiğimden oldum.

 

Rüya Yorumcusu:

:( keşke

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın