Rüyanızın tümünü hatırlamıyor fakat rüyanızdan bazı kareler hatırlıyorsanız rüya tabiri yorumları sayfasında aradığınıza kısaca ulaşabilirsiniz.

Rüyada Saç Görmek

Saç rüyada oldukça önemli simgelerden birisidir. Dökülmesinin kısalmasının hiç bir kötü anlamı olmadığı gibi, beklenen bir şeyin ne zaman olacağı ile yakından ilgilidir.

Rüyada Fare Görmek

Gece rüyasında fare gören tüm gün hırsızı düşünse de aslında farenin asıl anlatmak istediği haksızlık, hak çalınması, hak yenmesi, hakkını alamama gibi durumlardır. Bu rüyayı gören kişinin etrafında gülücükler saçan fakat aslında hakkını yiyen kişilere çok dikkat etmesi gerekmekte.

Rüyada Deniz Görmek

Rüya deniz gördüğünüzde dikkat edin içinde miydiniz, dışında mı yakınında mı, uzağında mı?Rüyada denizin içinde yüzüyorsanız artık aradığınız kısmeti bulmuş ve ondan faydalanmaya başlamışsınız demektir. Herkes yüzüyor siz bakıyorsanız kısmetten faydalanmak için biraz daha zamana ve uğraşa ihtiyaç vardır. Deniz baya uzağınızda ama görüyorsanız kısmetin ucu gözükmüş fakat önünüzde daha uzun bir zaman söz konusudur.

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı görmek sıkıntı ile yorumlansa da ayakkabının büyülü bir anlamı daha vardır. Kişi o sıralarda bir işe bir eyleme başlayamıyor hayatıyla ilgili önemli bir adım atması gerekiyorsa ayakkabılarını görebilir rüyasında. Rüya ayakkabıları giyip yola çıkılması gerektiğini bildiriyor olabilir. Bu adımı atamıyor olmaktan dolayı da kişi sıkıntıdadır, baskı altındadır. Ayrıca ayakkabı topuklu, klasik ise iş hayatı ile ilgili yorumlanmalı; düz gündelik ise özel hayat ile ilgili yorumlanmalıdır. Ayakkabının durumu rüyayla ilgili çok önemli sinyaller ve zaman vermektedir.

Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada araba görmekten daha önemlisi araba kullanmaktır. Kişiler genelde normalde hiç araba kullanmamışken çok iyi araba kullandığını ya da normalde çok iyi kullanıyorken rüyasında hatalar yaptığını görür. Aslında rüyada araba kullanmak kişinin o sıralar hayat kontrolü ile ilgilidir. Arabayı kullanma esnasında olanlar hayatın ne yönde gittiğini gösterecektir.

Rüyada Uçak Görmek

Uçak rüyaları iş hayatı ve kişinin gelecek projeleri ile yakından ilgilidir. Uçak düşmesi ve kişinin bu anı rüyada yaşaması mutlaka bir işsizlik haberi ile karşılaşacağına işaret ediyor olabilir. Uçağın havalanması ve yol almasu yolunda yükselecek bir iş başlangıcı, uçağa binmek ve beklemek büyük bir iş fırsatı, rüyada uçağın havalanmayıp trafikte yol alması işin biraz ağırdan gideceğini göstermekte.