ruya_gorememek

Rüya Görmemek

İnsanoğlunun en büyük baş belası kafa yorgunluğu ve zamanla kaybolan inanç ve direnci rüyalar konusunda da kişileri esir almakta. Rüya görmemek konusunda şikayetçi milyonlarca insan varken bir kısmı gördüğü rüyalar içinde yapılan rüya yorumları ile ilgilenmese de rüyalar bize evrenin en büyük hediyelerinden birisidir. Gördüğümüz rüyalar bizi aslında olacaklara karşı uyaran, defalarca hatırlatan, yardımcı olan araçlardır. Bir his ile ertesi gün yaşanacak duyguyu geceden hatırlatırlar onlar…

Ani ölüm haberleri, kazalar veya kötü hastalıklar duymak istemediğimiz baş belalarıdır. Genelde böyle durumlarda ben zaten akşam rüyamda şunu görmüştüm diyen sesler çok fazla duyulur. Evet genelde görür ve sabah o sıkıntı ile kalkarız. O gün zaten içimizde bir sıkıntı, daralma ile uyanır ve gün boyu kolay kolay kurtulamayız.

İyi haberler olduğunda da rüyalar yine haberi bize ya da gecesinde ya da günler öncesinde vermiştir. Kalkınca bir rahatlık, huzur, dinlenme günün de güzel haberler ile geçeceğini söyler. Önemli olan doğru sinyalleri almak ve hazırlıklı olmaktır.

Rüya görmemeden şikayetçi olduğunuzda ya da görmemeye başladığınız fark ettiğinizde sözlü ve düşünce ile çağırmak rüyalara inanmak ve istemek gerekmekte. Rüya görmek için dua ve telkinler oldukça işe yaramaktadır. Bu bilgiler için info@ruyaterapisi.com üzerinden bilgi isteyebilirsiniz.

Kötü rüya görmek, rüya görmemek, rüya görmek için dua, rüya rehberi, rüya yorumları

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın