ruya_tabiri

Rüya Görmek İçin Ne Yapılır

rüya görmek için ne yapılır, rüya görmemek, rüya tabirleri, rüya nedir

 

Rüyalarınız Ne Alemde?

Uykunun dinlenmek kadar güzel bir yanı da rüya görmek ve o rüyayı net hatırlayarak uyanmış olmak! Kimilerinin büyük derdi olan rüya görmemek konusu ise aslında çeşitli teknikler ile çok rahat aşılabilir. İşte rüya görmek için yapılacaklar..

Rüya görmek için en önemli şey vücudun rahat, bilincin sakin olması aslında. Vücut yorgun yattığı zamanlarda gördüğü rüyaları hatırlamakta zorluk çekecektir. Bunun için uykuya doymuş olunacağı bir süre boyunca uyumak gerekebilir. Bu da iş saatleri içerisinde mümkün olmayabiliyor. O yüzden uyunacak o süreyi kişinin kendisi en kaliteli hale getirmesi gerekmekte.

Yatmadan önce derin derin  nefes alarak uykuya geçmek rüyalar için vücudunuzu sakinleştirir. Ve daha da önemlisi sözlü telkinler ile beyninizi bazı durumlara hazırlayabilir ve ona kaos dolu o gün sonrası yol gösterici olabilirsiniz. Örneğin “sabah kalktığımda rüyamı hatırlıyor olacağım”, “rüya görmeye hazırım”, “rüyalarımı hatırlıyorum” gibi sözcükler ile uykuya dalıp, sabah kalktığınızda sakin bir şekilde aklınıza gelmesini bekleyebilir, “rüyalarımı hatırlıyorum” diyerek bilincinize destek olabilirsiniz.

Rüya görmek için hazır bekleyen ruhunuz zamanda rüya içinde rüya görmek gibi değişik deneyimlere doğru yol alırken; her durumda rahatlıkla rüyanızı hatırlıyor olacaksınız. Önemli olan kendinizi “ben rüya görmem, göremem, rüyamı hatırlamam” gibi ön yargılardan uzaklaştırıp rüyanızdaki bulanıklığı gidermeye, her durumda aydınlanmayı kabullenmek ve buna hazır olmak. Bu da tüm dünya gelse sizin kendi uğraşınızdan bir kademe üstün olmayacağı bir sihiri; yani kendi bireysel isteğinizi gerektiriyor.

Rüyalarınız çok önemli onlara sahip çıkın ve bu hayatta yarına dair ne olacağını bilmezken onların size yardımcı olup yol göstermesini önemseyin. Rüya tabirleri ve rüya yorumu konusunda zamanla standart bir şekil alacak rüyalarınız şu an sizin rotanızı beklemekte!

 

  • Ruya_gormek_icin_ne_yapilir
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın