rt5

İstihare Rüyası

İstihare rüyası

Istihare namazı kıldığım kişi ile evde oturuyoruz ama kalabalık. O kalkıyor bahçeye çıkıyor peşinden bende çıkıyorum.

Sonra onu duvarın köşeye sıkışmış şekilde upuzun beyaz yılanları üzerinden kovmaya çalışırken görüyorum. Ama yılanlar çok ve hepsi uzun uzun. Bana sen gelme diyor. Ben miyim tam bilmiyorum gidiyorum ama yılan bensem o kadın bana saldırırken onu atıyor üzerimden.

Diyorumki duvarda sıkıştırdıkları yerden atlayıp yılanların altından geçerek kurtulmak daha mantıklı. Yalnız o kadın benmiyim değilmiyim çok anlamadım ama yılanın beni sarmaya çalıştığını hatırlıyorum. Sonra birlikte duvarın köşesinden atlıyoruz ve altlarında suyu var ordan geçmeye çalışıyoruz.

Ben bu kişinin son zamanlarda yaptıklarıyla benimi kendinimi korumaya çalıştığını Rabbimin bana göstermesi için kılmıştım. Teşekkürler.

Yorum

O kadar net bir rüya görmüşsünüz ki tebrik ederim istihare sorusu ile birebir cevap rüyası olmuş. Bu kişi son zamanlarda hayırlı ve kontrolü zor, maddi yükü ağır işlerin peşinde ve bu yüzden zorluk çekiyor.

Size karşı sıkıntı yaratmayacak yine birlikte iş birliği içerisindesiniz. En sonunda sıkıntılardan kurtulacaksınız fakat şu an hayırlı bri uğraş içerisinde dolayısıyla bırakın ne yapacaksa yapsın

Yazının devamı burada:

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın