15 başlık görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (Toplam 4,713)
  • Başlık
  • Kişiler
  • Mesajlar
  • En Yeniler
  • Boşanmak üzere olan arkadasim (Moderasyon için bekliyor)

   Başlatan:  Cansuu

   22355

   Rüyamda boşanma eşiğinde arkadaşımın evinde eski ev yani o binaya gitmişim o bina da eşini görüyorum binada da ama uzakta sonra kendim başka eve yanlışlıkla girmisim bir eve sonra çıkıyorum oradan bayanlar vardı neyse merdivenlerde eşini görüyorum ama gecemiyorum üzerimde etek var kablo koymuşlar eğilip zor geçiyorum baktım gecemiyorum kablo dan sonra geri adim atıyorum kendisi biraz sapik olduğu için etegimden geri çekildim oda yan tatafimda duruyor sonra bir kuaför ortamindayiz hepimiz kardeşlerim hepimiz variz bide boşanan arkadaş neyse orada ne oluyor bilemedim sonra biz bir den o boşanan eve gitmişiz ben iki kız kardeşim sonra Tuğba abla arkadaşımız eşi ile konuşmalar yapıyor biz oturuyoruz sesimizi çıkarmiyoruz sonra eşi sen gidince evime halılar aldım beğenmedim deyip felan Tuğba ablaya nispet yaptı bizde arada laf soktuk sonra arabaya bindik birden arazi gibi yerde duruyoruz Tuğba abla birden bir yere gitti sonra traktör almış gelmiş meğerse traktör arabayı satıp onu alacakmış Tuğba abla bide açık kıyafet ile gelmiş bide boynundan aşağıya doğru da altın var bir tane ince sonra eşi buna sinirlenip diyor ki Tuğba abla arabama zarar verecekti bende traktör aldım dedi sonra eşi sinirlendi eline balyoz alıp arabaya koştu kardeşlerim de dahil oldular ben uzakta tepki veremedim sonra delil olarak çekeyim mı diye bilemedim video alayım dedim o an arabayı parçaladı eşi bende öbür tarafa geçmişim sonra araba patladı sandım bende orada kaldım gibi düşündüm sonra kardeşim o arada arkadaşı bizi kuaförde çekmiş sosyal medya da paylaşmış ben ve kız kardeşlerimi gizliden kuaförde olan.

  • 1
  • 1
  • 2 gün, 20 s önce

  • Yolculuk yağmur silahlı adam (Moderasyon için bekliyor)

   Başlatan:  Cansuu

   22354

   Rüyamda babamlar ve ben bir yere yolculuk yapacağız ama ben başka arabaya bindim onlar da o araba da sanıyorum sonra en arkada bir yer var sandım gececektim adam elinde silah vardı ve o numara da oturan kişiyi arıyordu bende önden bir sonraki koltukta sağ tarafta oturan yaşlı teyze amca vardı teyzenin kucağına geçtim yer yok diye sonra şoför arabayı durdurdu o adam indi sonra baktık arabaya bomba koyacak gibi oldu şoför de arabayı çalıştırıp kaçırsam dedi bende araba hareket ederken birden kendimi dışarı attım ve insanlar kalabalık idi sonra onlar her yere ateş attılar yani torpil gibi birşey hafif kıvılcım gibi verdiler atan yerin tam tersine hepimiz koştuk sonra acayip yağmur yağıyor yağmur dan çok ileri gidemiyoruz yağmur tanelerini vücudumda hissediyor idim sonra bir bina görüyorum koruma yeri var oraya doğru koştum sonra orada dururken bir erkek daha geldi gel gel dedim burası korumalı oda geldi sonra baktım bütün herkes gelmeye başladı orası koruma iken bir bina altı gibi oldu birden ve gelenler de akrabalarım kuzenlerim amca oğlu da geldi sonra ben aglamaya başladım amca oğlu ağlama dedi sonra rüyada galiba kardeşim ve ben bir kına gecesi var ama ben kıyafet goturmeyi unutmuşum kardeşime diyorum yarın gidelim Dr kuaföre kas bıyık aldiralim vs oda abla cumartesi gideriz diyor ben sacima sadece ön kısmına fon çekerim diyor ama benim kıyafetim yok diyorum uZerimde çizgili beyaz siyah eteğim var sadece onu giymisim onu fark ediyorum oda cumartesi gideriz diyor kuaföre sonra kardeşim hesap yapıyor bu kadar para harcadım diye 2500 TL harcadim dedi beni de halbuki o götürmüş oraya yol paramı felan o vermiş beni katmasa idim diyorum .

  • 1
  • 1
  • 2 gün, 20 s önce

  • Bowling

   Başlatan:  Eyja

   22351

   Rüyamda AVM’deyim. Yanımda kardeşim, arkadaşım ve onun kardeşi var. Yani dördümüz gitmişiz. Nasıl oldu bilmiyorum ama gittiğimiz bölümde 2,5 yıl önce ilgi duyduğum kişiyi gördüm. Şaşırıyorum fakat her şey normalmiş gibi devam ediyor ve hiçbir şey belli etmiyorum. Dördümüz bowling oynayacakmışız bu yüzden en alt kata iniyoruz. Merdivenlerden inerken renkli bi bölüm görüyorum. Bowling sahası böyle olamaz diye düşündüm ve zaten bowling sahası değilmiş. Kafamı sola çevirince gördüm bowling yerini. Oraya geçtik. Sonra o geldi. Yani 2,5 yıl önce ilgi duyduğum kişi… Yanlış hatırlamıyorsam arkadaşımla muhabbete başladı.
   Sonrasında ya arkadaşıma ya da kendi arkadaşına ‘biri bana ilgi duyuyormuş ama karşılıklı olduğundan bahsedip duruyormuş’ tarzında bir şeyler söylüyordu. Bu ben değilim yanlış anlaşılmasın. Rüyamda başka bi kızdan bahsediyormuş.

  • 1
  • 2
  • 4 gün, 1 s önce

    Eyja

  • Rüyamda gemi (Moderasyon için bekliyor)

   Başlatan:  Cansuu

   22350

   Merhabalar rüyamda gemi de bir yere gidiyorum ilk önce nereye gittigimi bilmiyorum sonra gemiden inince kuzenim ve mahalleden arkadaşim varmış o mahalleden taşındım ama o var indim gemiden sonra bakıyorum kuzenim var bide o arkadaş kuzenim pek yaklasmadi geçti öyle öbür arkadaşım da geldi tokalasip bindik sonra kuzenim geçti galiba geminjn içinde girişi kapamislar bizde birşeyler alıp öyle geçeceğiz yemek tarzı galiba 3.5 giriş iken adam 35 civarı para istedi bizde öyle dediniz diyoruz hesaplama Yaptıkları Kuzenim ve o arkadaş ile konuşmuyoruz normalde ikisini öyle gördüm hava güzeldi

  • 1
  • 1
  • 4 gün, 16 s önce

  • Yilan gormek (Moderasyon için bekliyor)

   Başlatan:  Leyla

   22349

   Merhaba rüyada bilmediğim bir koyevi birinde ustumde Yorgan yatıyorum bir utanıyorum gün aydınlanıyor yorganına içindeyken salon içinde karşıda kalabalık yılanlar eğiticileri var beni görmüyorlar bir sürü insan foto çekiyor ortada bir soba bir kadın geliyor yastığın baş ucuna oturuyor sen üzülme diyor ( eski iş yerimde beni işten attıran biri vardı ) ben onu zamanla egitcemdiyo sen onu boş ver önemli degil o diyor şimdi bir yılan gelecek diyor buradaki yılanlara benzemez ben dersem gelir diyor kapı gicirtisi geliyor kapı açılıyor deprem gibi ses geliyor önce kafası gözüküyor simsiyah kocaman bana bakıyordu kapı eşiğinden birden gülümsüyor gibi bütün vücudu ile birden girmek istiyo kapı eşiği yerinden sallanıyor ama aşırı büyük soba borusu gibi kalın derisi yılan derisi gibi değil penguen derisi gibi sonra kuyruğunu geri atıyor birden akar gibi gelip yattığımin üstüne geliyor vücudunun yarısı yerde sağ bacağımin üstünde bana sirnasir gibi surtunuyo ağırlığını hissediyorum ben yorganına içindeyim çığlık atiyom kadın korkma diyor bu yılan diğer yılanlara hiç benzemez cihliktan yorganına üstüme kapatmaya çalışıyorum yastığının başında havada Dikili yerle bağlantısı yok başka bir yılan bu yalnız sarı normal ince yılan bana bakıyordu öyle o hep başımda dururmusda benim haberim yok onuda görünce yorganına başıma çekiyorum bu rüyayı Mart sonu gibi gördüm yorumlayabilirseniz sevinirim

  • 1
  • 1
  • 5 gün, 15 s önce

  • :) :)

   Başlatan:  Eyja

   22347

   Bir şey anlatacağım.
   Önceki rüyalarımı daha görmediğiniz için burada belirteyim. Üniversitede derdimi onlara açmadığım için bana sırtını dönen 2 kız arkadaşı art arda 2 gece rüyamda gördüm. Onları size yazmıştım. Önce bunu görürseniz, diğer rüyalarıma bakıp yorum yaptıktan sonra konu sizin için daha anlaşılır olur diye düşünüyorum.
   ben bu olaydan sonra başka kızlarla takılmaya başladım. Başta onlarla takılıyordum ama içlerinden biri ters bir hareket yaptı. Bende de sabır kalmadığı için aramıza mesafe koymuştum. Şansıma da önce takıldığım gruptan bir kızla aynı yere staja gidiyorum. Kız şansıma hem iyi hem de sınıf başkanı 😊 o vesileyle yine beraberiz. (Sınıf başkanı bana ters hareket yapan kızla daha önceden tanıştmıştı. Yani ikisini kast ederek beraberiz dedim) Zaten onlarla takılmaya başladıktan sonra bu bana sırtını dönen iki kızı rüyamda görmeye başladım ya… Bu gece yine gördüm ama ne yapıyorlardı hiç hatırlamıyorum. Dün sınavım vardı mesela. Sınıfça bizi başka bi sınıfa koymuşlar ve oturduğum yer, bana sırtlarını dönen kişilerin beni görebileceği yerdi. Ve ne zaman baksam, diğer kızı bana bakarken yakalıyorum. Birkaç kez daha böyle bana bakarken bakış yakalama olayları başıma geldi. İllallah ettim.

   O ikisi yeni tanıdığım insanlar oldukları için bana aldıkları bu tavrı umursamıyorum. Ama mantığım ne düşündüklerini merak ediyor. Duygularım değil. Zaten ruhsal ve duygusal olarak nötr’üm. Kimseyle uğraşacak halim yok.
   Neyse. Rüyalarım, onların düşünceleriyle ilgili mesajlar veriyor olabilir diye düşündüm, o yüzden yazdım. Böylelikle kafalarında ne dolandığını az çok anlarım. Hem sırtınızı dönüyorsunuz daha ne bakıyorsunuz? Sanki ergence dans ediyorum sınıfın önünde de ona bakıyorsunuz 😀 Ne cins insanlar var😁😁 Öyle baktıklarında sanki yanlarına gidip konuşmak ve özür dilemek isticem. Ruh hastaları 😁 (Bi de diğer kıza – yani bana bakan kız- sebebini de söyledim.)
   Belki bana çabucak ısındılar veya güvendiler o yüzden tavır aldılar ama ben onlar için öyle hissetmemiştim. Bu yüzden umrumda değil.
   Hem o ikisinden o kadar çok soğudum ki, ne seslerini duymak ne de yan yana olmak olmak istiyorum. O ikisi önümde oturuyolardı mesela. Biri konuşuyordu. O kadar gıcık oldum ki ‘kulak tıpası olsaydı da kulağımı tıkasaydım’ dedim. Öğk.

   • Bu başlık 5 gün, 21 s önce  Eyja tarafından düzenlendi.
  • 1
  • 1
  • 5 gün, 22 s önce

    Eyja

  • Hayrolsun

   Başlatan:  buket

   22346

   Disaridayim üstümde gri eşofman takımı var..Bir dükkan görüyorum hac malzemeleri satıyormus..Tabelada fiyatları inceliyorum..Sonra içeri giriyorum siyah saçlı beyaz tenli yakışıklı orta yaşlı bir erkek..Dükkan onunmus..Biseler konuşuyoruz onunla normal şeyler ama hatırlamıyorum .Özel bir ilgisi yok o anda bana karşı..Neyse çıkıyorum ordan birden yürüyüş yapmaya bu sefer ben arkama bakıyorum oda dükkandaki yatakta yatıyor ilgiyle merakla nereye gidiyor diye bana bakıyor..O sırada yol üstünde arabada yine bir erkek goruyorum

  • 1
  • 1
  • 6 gün, 4 s önce

    buket

  • Karışık bir ruya (Moderasyon için bekliyor)

   Başlatan:  Ahmettpl

   22343

   Biyerde top oynuyordum belediye evimizi yıkmaya geldi evin içine girdik aradaslaarlaa yikamaazsin falan yıktı yarısını biz icerdeyiz yere atladik ben toprağa yattım sevdiğim kız üstüme yattı 5 dk sonra sevdiğim kızın arkadaşı kaldirdi

  • 1
  • 1
  • 1 hafta önce

  • Eski sevgili

   Başlatan:  cheescake

   22238

   Rüyada eski sevgilimle yatakta yatıyoruz kıyafetlerim var benim üzerimde onunda var öpüşüyoruz sanırı m ben arkamı dönüyorum ve üstüme boşaldı ellerim E yüzüme falan geldi sonra içeriden bir kadın geldi eski sevgilimin hocasıymış siz burda napıyorsunjz dedi ben yüzümü kapattım utandım eski sevgilim de utandı sonra havluyla temizledim elleşrmi yüzümü sildim

   • Bu başlık 2 hafta, 4 gün önce  cheescake tarafından düzenlendi.
  • 1
  • 4
  • 1 hafta, 1 gün önce

    cheescake

  • Eski Sevgiliye Mesaj Yazmak

   Başlatan:  yildiz

   22341

   Merhaba, Rüyamda Üniversite yıllarımdaki sevgilimi gördüm. (En uzun ilişkimdi) Mesaj yazıyorum ona geri dönmek istiyorum fakat mesaj içeriğini hatırlamıyorum. O da bana cevap yazıyor. Benimle olamayacağını anlıyorum mesajdan. Sanki evlenmiş ya da beraber yaşıyor emin değilim. Bir kızdan bahsediyor hayatındaki. Fakat şikayetçi gibi. Kira ödüyor ve aylık 5000 lira veriyorum diye başlayıp masraflarını bunalmış bir şekilde yazıyor bana. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  • 1
  • 1
  • 1 hafta, 2 gün önce

    yildiz

  • dayak

   Başlatan:  evrem

   22340

   rüyamda en samimi arkadasimla ayni sinifta oluyoruz. Ve havuz gibi biryerdeyiz herkes mayosunu bikinisini giymis bizde öyle. Fakat benim cinsel bölgem temiz degil yani bakim yapilmamis bi durumda ve ben bu durumdan cok utaniyorum. Daha sonra herkesin gördügünü anliyorum ama kimse gülmüyor veya dalga gecmiyor. En yakin arkadasim beni sakinlestirmeye calisiyor. O sirada eski sinifimdan bir kiz geliyor biseyler diyor ve ben o sözlere cok sinirlendigim icin onu dövüyorum kafasi kaniyor. Daha sonra onun kafasini sariyorum öldü saniyorum polis cesedi bulamasin diye. Biraz sonra uyaniyor ve ben sikayetci olmamasi icin ona iyi davraniyorum.

  • 1
  • 1
  • 1 hafta, 2 gün önce

    evrem

  • Hayrolsun

   Başlatan:  buket

   22339

   Annem ben kizkardesim evdeyiz..Biseler yapıyoruz..Birgün sonrada bayramımis..Evin camından erkek kardeşim eşi ve bebeklerini görüyorum..Sürpriz yapmışlar bayram için..Okadar mutlu oluyoruz ki hepimiz..Gelinimiz geldiği için mutluluktan ağlıyor..Sonra sohbet ediyorduk..Ama ev ortam karanlıktı fakat kasvet yoktu..Teşekkürler simdiden

  • 1
  • 1
  • 1 hafta, 2 gün önce

    buket

  • Merhabaa

   Başlatan:  buket

   22338

   Birini begenicem mi begenmiycem mi diye dışarıdan gösterdiler..Yani karşıdakinin haberi yoktu..Neyse o gece rüyamda bu adamı gösteren arkadaş yemek yapmış..Aa burda mantar yemeği varmış actim diyorum..Tencerede..Babam var yermisin diyorum tokum diyor..Bide tabakta köfte vardı ama kapkaraydi..Ortamda kapkaraydi..Hayrolsun

  • 1
  • 1
  • 1 hafta, 2 gün önce

    buket

15 başlık görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (Toplam 4,713)

Yeni başlık oluşturmak için giriş yapmış olmalısın.